Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet mégis babátvárok és a...

Lehet mégis babátvárok és a teszt volt hibás?

Figyelt kérdés
Rövid(21-23) napos ciklus mellett, 27.ére szerdára nem vártam. 13.án voltunk együtt, akkoriban volt peteérésem is. Tegnap x epillel negatívat teszteltem. Egy két apró tünetem van, és hét elejétől mindjárt megjön érzés. Sosem szokott késni, inkább hamarabb jön.
2019. márc. 2. 16:38
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
De ha továbbra sem jön meg akkor jövőhét elején veszek egy tesztet. Remélem az már pozitív lesz.
2019. márc. 2. 19:08
 12/25 anonim ***** válasza:

Nézd, attól, hogy engem még soha életemben nem ütött el autó, az nem jelenti azt, hogy holnap sem fog. :)

Bármikor lehet az embernek valamilyen hormonális problémája, ha előtte soha nem volt, vagy alakulhat máshogy a szervezete működése egy adott hónapban, ha előtte mindig is atomóra pontosságú volt. Nekem is világ életemben rövid ciklusaim voltak, átlag 22-24 naposak, én a 31. napon teszteltem anno, mikor kimaradt a vérzésem terhesség miatt, mivel a leghosszabb ciklusom 30 napos volt, de az volt életem leghosszabbja és az is csak egyszer. Délutáni vizeletből már pozitív eredményt hozott és nem is érzékeny teszttel.

2019. márc. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Azt ne feledjük, hogy február 28 napos, szóval ma 3. napja késik. Nekem 5 nap késsel lett először pozitív, van remény!
2019. márc. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Bocsi kérdező, egy korábbi válaszoló vagyok, az előz válaszadó válaszából újra ránéztem a naptárra és rájöttem, hogy márciust néztem. :) Tehát valóban csak pár napja késik. Viszont egy 13-ai aktus is legalább már halványan elvileg mutatnia kéne a tesztnek, illetve ennyi napos késésnél is. Tehát tesztelj 2-3 nap múlva, de mondom, simán lehet, hogy szimplán késik. Tényleg ne éld bele magad semmibe.
2019. márc. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat! :)
2019. márc. 2. 19:35
 16/25 anonim ***** válasza:
Majd meséld el, mi lett.
2019. márc. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Rendben megirom mindenkepp!
2019. márc. 3. 19:26
 18/25 anonim válasza:
Szia! Szintén 13-i együttlètből az Early Predictor már 28-án pozitív volt. Az x-epil még tegnap sem. :) Drukkolok! :)
2019. márc. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
De jó akkor reménykedhetek .. :) köszönöm.
2019. márc. 4. 13:15
 20/25 A kérdező kommentje:

Facelle tesztcsík ma delutan negativ..

Úgyhogy ez nem sikerült..

Mindegy azért köszönöm nektek.

Akkor most várom, hogy megjöjjön. Szerdától ideje lenne.

2019. márc. 4. 15:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!