Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hibás teszt? Életemben először...

Hibás teszt? Életemben először vettem ilyen tesztet. Végre rászántam magam, hogy ennyi pénzt kiadjak érte, gondolván hogy egyértelmű eredményt fog mutatni. :/

Figyelt kérdés

Mert látok hogy fent negatívat mutat viszont alul ott vannak a számok, és így nem tudom eldönteni hogy vegyek-e egy másik tesztet vagy higyjek ennek.


[link]

Dt


2019. márc. 7. 12:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mennyibe kerül egy ilyen teszt?
2019. márc. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

3000 Ft egy ilyen teszt, tényleg vidd vissza, mert elég egyértelműen hibás!


De sajnálom :(

2019. márc. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Falun lakom, ezért nem utaznék be, mostanaban meg nem megyünk. Úgyhogy ezt most elkonyveltem tanulópénznek. Majd rendelek a rossman oldaláról facelle tesztet. :) Köszönöm a segítséget!! :)
2019. márc. 7. 15:21
 14/17 anonim ***** válasza:
De azért csinálj más fajta tesztet hátha pozitív :)
2019. márc. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Egyik ismimnek ez a 3ezer forintos Clearblue teszt nem mutatta ki a babát. Azóta meg is szült :)

Mégegy szavazat a Rossmann Facelle tesztjére. Nagyon érzékeny, 10es. Nekem nemvárt napján nagyon halvány 2.csikom volt, az X epil teszten semmi. 37hkm

2020. máj. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Rossmann online vásárlást nem ajánlom, nézd meg facebookon a kommenteket, sokat szidják, 2-3hete benne áll a pénzük, csomag meg sehol (előre kell fizetni).
2020. máj. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Igen, most a vírus helyezett miatt. De már működik újra az utánvét. Ez tavalyi kérdésem volt. Az a teszt valóban hibás volt, viszont 2 hétre rá lett egy pozitív tesztem. Azóta meg is született a kisbabám. :)
2020. máj. 1. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!