Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8 hónapja probálkozunk Babával...

8 hónapja probálkozunk Babával és ma reggel csináltam is egy tesztet! A teszt reggel azt mutatta, hogy negqtiv idáig eddig! Most nem akartam elhinni, hogy negatív szétsuedtem és mintha lenne ott egy rózsaszin csík! Nem?

Figyelt kérdés

2019. márc. 8. 21:55
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha terhes lennél, gondolod nem kell havonta ennyit kiadni?
2019. márc. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
35%
Ezt én is negatívnak láttom de az én legelső tesztem is ilyen volt hogy csak én láttam még a párom se látta aztán odaraktam az ablakhoz természetes fényhez és láttam igaz hogy nagyon nagyon halványan! Próbáld úgy lefényképezni ahol természetes a fény, vagy tesztelj két nap múlva újból. Én 3 nap múlva teszteltem és már délutánból akkor már szépen kijött a 2. csík :)
2019. márc. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:
Rendben! Feltetlenul fogok csinalni eggyet.☺
2019. márc. 9. 09:11
 14/43 A kérdező kommentje:
Utolso valaszolo! Neked sikerult a Babo?☺
2019. márc. 9. 09:28
 15/43 anonim ***** válasza:
Én látok ott valamit,de nagyon halvány.Csak azt tudod csinálni hogy később tesztelsz.
2019. márc. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
100%
Full negatív
2019. márc. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:
6 napja teszteltem x.epillel. ott van halvany csík de en ugy latom szurke.. s most neztem meg ifon tuli egyertelmu. De a mostanj predictor early ami 6 nappal menszesz elott kimutathato miert nem eros csikot ir 12 nap kesesnel? Vagg akkor ez mar nem eevenyes igaz?😢
2019. márc. 9. 12:13
 18/43 A kérdező kommentje:
Es az a masodik csik akkor mutatja magat ha a lampa feny fele forditom. Es amit kivettem a rokjabol elojott. Amint levego erte
2019. márc. 9. 12:15
 19/43 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon negatív. Majd legközelebb.
2019. márc. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
87%

Ez negatív! Főleg ilyen tesztet szetszedos fény felett fotozos több órás teszt - negatív !

Persze ez nem jelenti azt hogy a 2 nap mulvai is az lesz , de hogy ez negatív arra én meg esküdnek !


Javasolnám (ha sok pénzed van ) hogy egy ilyen tesztet (ez gondolom predictor early) csinálj meg vízzel, majd 10-15-20 perc környéken szedd szét , ugyanilyen Csikod lesz rajta!


Tesztet nem szedtünk szét , ha egy teszt pozitiv akkor az a gyári

Tokjaban is pozitív nem kell szétszedni, plana nem egy több órája csináltat!

2019. márc. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!