Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8 hónapja probálkozunk Babával...

8 hónapja probálkozunk Babával és ma reggel csináltam is egy tesztet! A teszt reggel azt mutatta, hogy negqtiv idáig eddig! Most nem akartam elhinni, hogy negatív szétsuedtem és mintha lenne ott egy rózsaszin csík! Nem?

Figyelt kérdés

2019. márc. 8. 21:55
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
80%

De áruld már el miért akarsz egy sgfejnek szülni? Örülj inkább, hogy nem esel teherbe tőle, és kerss egy normális férfit, aki nem aláz meg.

Bár gondolom hiába írom ezt, mert ha egy kicsit is normális lennél, ezt magadtól is tudnád. Azilyen hülye nők mint te menthetetlenek. Benne vannak egy xar kapcsolatban, ahol egy kapcák, egy lábtörlők, és sírnak, hogy velük hogy viselkednek.

Amúgy az meg már rég rossz ha babucit, meg babót akarsz. Segítek: gyerek!!!

Bocs, de ez mind kikívánkozott. Könyörgöm gondokozz már egy kicsit.

2019. márc. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:
Mond utolso! Miert baj ha babucinak vagy babonak hivom a lehetsegesen nemletezo gyerekem ami lehrt a hasamban van?
2019. márc. 9. 16:07
 33/43 A kérdező kommentje:
Hetfon szeretnek tesztelni! En a Gabriel tesztre gondoltam! Van rola velemenyetek?
2019. márc. 9. 16:47
 34/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha engem elhagyott volna a párom nem keresném ennyire ezt a második csíkot hanem inkább elengedném az egészet, megnyogodnék és hátha megjönne.
2019. márc. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
79%
Te nem vagy rendben! Ha valaki ilyen állat, mint a párod megaláz, és te arra gondolsz hogy bárcsak terhes lennél, akkor az idegrendszered nincs a helyén. Egy terhességgel még egy olyan férjet sem tudsz magadhozláncolni, aki igazán szeret, és tisztel, nem hogy egy ilye álltatot, amiről Te beszélsz. A teszted valószínűleg totál negatív. És ne harcolj foggal körömmel egy barom gyerekéért, hanem örülj, hogy nem lettél tőle terhes!
2019. márc. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:
Elengedtem. Mindif idon kivuli "pozitiv" lett. Mostmar leszarom. Hetfon csinalok elolvasom a tajekoztatot bizonyos idon belul nem fog kijonni akkor mar 46 napja lesz az utolso menszesztol. Azaz pont a 2 het. Ha ott nem mutat valamit amu pozitiv kidobom. Es nem nezegetem tovabb
2019. márc. 9. 18:19
 37/43 anonim ***** válasza:
83%

Te olvasod amit mi írunk?? A pasid egy állat. Te meg azon agyalsz hogy babucinak vagy babónak hívd a nem létező gyereked? Elmentek otthonról?

És azért baj, mert nem mindenki bírja az ilyen ugyuligugyuli hülye nőket, akik ilyen szavakat használnak. Aki babucikát akar, az vegyen játékbabát. Ez egy gyerek, aki pik pakk nagyobb lesz, és nem lesz babucika, meg babóka. Nem tudom miért nem lehet normális felnőttként viselkedni némely embernek ha gyerekvállalásra kerül a sor.

2019. márc. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
64%

Kedves kérdező!


A te és jövőbeli gyermeked érdekedben: menj el egy pszichológushoz. Nem normális dolog, hogy egy olyan férfinek akarsz gyereket szülni, aki folyamatosan megaláz téged.


Belegondoltál abba, hogy a gyerekével hogy fog egy ilyen f***k bánni? Azt is karba tett kézzel néznéd végig, csak el ne hagyjon? Az ilyen kapcsolatokból nevelődnek a lelki sérült gyerekek.

2019. márc. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:
Nem nyilvan nem. Igen lehet,hogy nagyon sok embernek ez a velemenye,higy mkert kell gugyogni stb. Nem tudom . Talan mert a 8 honapnyi napi 3 injekciozasert szenvedtem. Es meg igy sincs 2 csik. Igen tudk jol,hogy megalazott. Tisztaban vagyok vele! De mar nem vagyunk egyutt a gyereket ha lenne bar nem hiszem ,hogy lesz de ha van baba a dlogban vallalom! Es igen igazatok van! Egy f******p a voltparom. Mlstreme ykedek abban hoyy ne jojjon mert 8 honapjanapi 3 injekciot kaptam. De remenykedem ,higy megjon es uj eletet kezdhetek.
2019. márc. 9. 20:54
 40/43 anonim ***** válasza:
Nem időn túli pozitív. Ez negatív. 44 nap késés hormonális gond.
2019. márc. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!