Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8 hónapja probálkozunk Babával...

8 hónapja probálkozunk Babával és ma reggel csináltam is egy tesztet! A teszt reggel azt mutatta, hogy negqtiv idáig eddig! Most nem akartam elhinni, hogy negatív szétsuedtem és mintha lenne ott egy rózsaszin csík! Nem?

Figyelt kérdés

2019. márc. 8. 21:55
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

Az a baj ha már lámpánál kell keresni az már régen rossz.Én délutánibol csináltam 3 nappal menstruácio előtt.Ilyen lett,aztán egyre erősebb.

[link]

2019. márc. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
Kata Fogarasi nagyon gratulalok nagyon de nagyon skk boldogsagot kivanok nektek!😊❤
2019. márc. 9. 13:32
 23/43 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon szeretnenk a babucit mostmar. Vagyis mostmar csak en. Az apuka tegnap elhagyott mert nem tudok neki gyereket szulni es megtartani higy megmaradjkn es ne menjen el😩. Kezdek bele faradni nagyon ideges voltam februarban. Emiatt maradt volna ki februar? Bar nagyon rendszertlen! Nagyon alaposan kivizsgaltatom magam! Tudni akarom mi van velem!
2019. márc. 9. 13:34
 24/43 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó hozzászólásod alapján az van veled, hogy a párod kimondva-kimondatlanul azzal fenyegetett, hogy elhagy, ha nem szülsz, ezért tiszta ideg és görcs vagy. Ennyi pont elég a rendszertelen ciklushoz és ahhoz, hogy ne jöjjön a baba. Jó hír: legalább elhagyott, megnyugodhatsz, és találni fogsz egy olyan embert, aki akkor is szeretne, ha esetleg tényleg nem tudnál szülni. És pont az ilyen kapcsolatokba szoktak jönni a babák.
2019. márc. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:
Ez nem az elso. De nem fenyegetett csak megalazott. Hogy egy senki vagyok egy nulla megcsak teherbe se tudok esni. Eshogy ilyen elb**t nokkel van tele a vilag es higy milyen szanalmas vagyok
2019. márc. 9. 14:54
 26/43 A kérdező kommentje:
Mikor mondtam neki hogy lehet hogy baj lehet a spermiumokka, is azt mkndta ez kizart mert en vagyok elb***va
2019. márc. 9. 14:55
 27/43 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet a spermiumokkal is. Főleg ha valamiféle drogot is rendszeresen fogyaszt. Cigi, alkohol, kávé, fű, ne adj isten valami erősebb. De az is igaz hogy ez ritka. A férfiak legnagyobb bánatára (már akiére ugye) elég könnyű egy nőt teherbe ejteni. A nő részéről minden apróság közre játszik, amiről nem is gondolná az ember. Stressz, menstruáció, sőt, olykor az elfogyasztott ételek is. Sajnos ez ilyenkor nehéz ügy. Járj végig egy teljes körű kivizsgálást.
2019. márc. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:
Karàcsonykor volt egy vetélèsem! Kiurultem! Ossze zavarta volna a hormonjaim? Ezért ,àtok halvany csikot a teszten?
2019. márc. 9. 15:23
 29/43 A kérdező kommentje:
Sajnos a szenteste nem akart velunk maradni.
2019. márc. 9. 15:39
 30/43 anonim ***** válasza:
Negatív
2019. márc. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!