Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 nappal nem várt előtt...

5 nappal nem várt előtt világos barna pecsételés mi lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok!13-án kéne nem megjönnie és 2 napja van pecsételésem,2-3 csepp kb,nem sok.Szúr a hasam is hol a petefészeknél hol a köldlököm körül.Ez menstruàció jele vagy valami baj vagy beágyazódás.Nem kioktatást kérek,hanem hasonló tapasztalatokat és hogy mi lett belőle.Vőlegényemmel szeretnénk babát.Csináltam ovu tesztet is.Előtte napokban és azon a napokban is együtt voltunk. Köszönöm szépen a normális válszokat 🙂

#Beágyazódás jelek
2019. márc. 8. 23:33
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:

Hát még úgy konkrétan nem vagyunk rajta a dolgon. Csak anyám mondta mindig, ö olyan gyorsan terhes lett, elég ha leült az ágy szélére 😂😂 remélem én is ilyen vagyok. Csak annyira furán éreztem magam a napokban és a hosszú pms szakasz se jellemző, ezért izgultam rá, hogy most baba lehet. Fura az is, hogy teljesen elmult ez a megjön érzés, négy nap után.

Nem tudom miért pörögtem most rá, valahogy annyira úgy éreztem, de a negatív miatt szerintem csak félre gondoltam. Nem baj, kövi hónapban tuti nem figyelem magam így 😂 csak ezek a napok telnének le...

Ti mióta?

2019. márc. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 A kérdező kommentje:
Akkor most megjött neked?Mi már rajta vagyunk, de csak Január 11-én kezdtük.Párom is azt hitte hogy elsőre már elég is lesz az egy alkalom és már baba is van.Annyira biztos volt benne, hogy másnap reggel büszkén bólogatott,hogy bizony sikerült. Aztán amikor közöltem vele hogy megjött làttam az arcát, hogy elkámpicsorodott. De minden hónapban van új lehetőség!Én most nem is nagyon foglalkoztam vele,nem olvasgattam csak két napja kezdtem el mert volt ez a pecsételésem,ma reggel meg vizes folyás. Reménykedek minden nem várt előtt, de gondolom ezzel mindenki igy van. Viszont tesztelni akkor sem tesztelek, csak ha nem jön meg 😊
2019. márc. 10. 23:29
 23/60 anonim ***** válasza:

Nem, még nem jött meg!

Csak azt írtam nem is érzem már h megjön...

Hát én is várok majd lesz valami.

Na az igen 😂😂 amit a párod mondott tetszik 😂😂

Már caak pár nap és kiderül 😉

2019. márc. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:

Na lehet elkapkodtam a még nem jött meget... :(

A hőm még fent van, 36,9.

De szoktam nézni a méhszájamat, örültem is, még mindig magasan van és zárt, nem jött most se le, épp hogy elérem, de picit véres volt az ujjam (bocs a részletekért). Tehát már lassan megjön. Semminek sem lehet hinni úgy látszik...

2019. márc. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 A kérdező kommentje:
Nekem a hőm ma 0,1 fokkal leesett, de ez még semmit sem jelent.Én nem szoktam nézni a méhszájam, nem is értek hozzà. Én a hőmet figyelem és ha megjön hát akkor megjön. Így vagyok vele 😊Már hamarosan kiderül.Éjjel arra keltem fel hogy erősen begörcsölt a hasam, de nincs barna pecsételés, enyhe vizes folyás van, olyan átlátszó, de mégsem. Ma furán fájt a hasam.
2019. márc. 11. 15:31
 26/60 anonim ***** válasza:

Hát igen kb semmit se jelent semmit... mert mindenkinél változó. Én szoktam néha, elvileg mensire lent van kemény és zárt, ha terhesség akkor fent marad és kemény, zárt. De olvastam h volt akinek lejött mégis terhes volt, ugyhogy erre sem lehet alapozni. Egyenlőre nem vérzek. De amikor felnyultam oda, véres lett az ujjam, tehát vérzés lesz (ez reggel volt, azota nem ért le...) ugyhogy én elengedtem :(

Ugye már az összes pms tüneten átestem, el is múltak ez a fura, mert mensiig megvannak. Kivéve a kicsi hasmenés ami mensi előtt 1-2 nappal és első nap szokott, na az még nem jött ki. Pattim sincs sehol, se a viszketés, pedig azt is a mensi szokta el vinni.

Igen, már csak néhány nap. Írok ha lesz valami én is. Meg írj te is.

2019. márc. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 A kérdező kommentje:
Rendben! Mindenképpen írok! Szoritok neked meg magamnak is 😅
2019. márc. 11. 19:49
 28/60 anonim ***** válasza:

Eddig semmi, még nem ért le 😂😂

De én tudom már mensi lesz, bár nincs tünete, szerintem ma éjszaka jön, mimdig éjjel jelenik meg 😂😂

De neked drukkolok, remélem pár napon belül egy pozit látok tőled 😉

2019. márc. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:

Szia! Na most reggel megjött, még csak minimálisan, de vérzek :(

Sajnos a testem "jelzései" teljesen becsaptak... semmire se lehet adni látod, örülök, hogy nem vettem tesztet...

A hőm még mindig 36,9 nem esett le. A megjön érzés már napokkal ezelőtt elmúlt, úgyhogy tényleg minden ciklus más. Vagyis nem más, de változik néha, érted :)

Múlt hét szerdán pedig a rózsaszínes folyásra azt hittem beágyazódás, de ezek szerint semmit nem jelentett.

Azt viszont jól sejtettem, hogy ovum előbb volt hétfőn v kedden, mert bisszaszámolva ugy jön ki :)

Szorítok beked ne jöjjön meg! :)

2019. márc. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:

*vissza *neked 😂😂

Ja illetve teljesen száraz is voltam, amit jó jelnek véltem, hogy nem volt vizes folyásom, mint mensi előtt szokott, de semmire sem lehet adni :(

A méhszájam még mindig fent van, pedig elvileg mensikor könnyen elérhető.

Ugyhogy innentől én semmire sem adok tényleg, mert semmi se biztos, csak a kimaradás... :(

2019. márc. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!