Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 nappal nem várt előtt...

5 nappal nem várt előtt világos barna pecsételés mi lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok!13-án kéne nem megjönnie és 2 napja van pecsételésem,2-3 csepp kb,nem sok.Szúr a hasam is hol a petefészeknél hol a köldlököm körül.Ez menstruàció jele vagy valami baj vagy beágyazódás.Nem kioktatást kérek,hanem hasonló tapasztalatokat és hogy mi lett belőle.Vőlegényemmel szeretnénk babát.Csináltam ovu tesztet is.Előtte napokban és azon a napokban is együtt voltunk. Köszönöm szépen a normális válszokat 🙂

#Beágyazódás jelek
2019. márc. 8. 23:33
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:

Nem tudom. 4 hónapja nem szedek fog.gátlót. lehet még az zavar be...?

De eddig megjött és kész, igaz változóan, volt, hogy 23 napra, majd 34 napra ilyenek. De ha megjött akkor nem így. Kijöttek a pms tünetek és megvolt. Volt hogy barnáztam én is előtte, de nem így 😅

Ha a héten nem jön meg rendesen elmegyek, mert ez nem hiszem jó... 😢

Na nálad akkor még van esély 😊😉

Remélem neked nem jön meg jobban 😘

2019. márc. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:

Mindegy. A lényeg babás nem vagyok. Akkor a facelle már bőven kimutatta volna.

Most azon izgulok jöjjön meg végre, ne csak ulyen pecsétek néha, hogy újra kezdődjön a hónap (am méhszájam ismég fent van, meg a hőm is úgyhogy fogalmam sincs mikor jön meg) 😅😅😅

2019. márc. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 A kérdező kommentje:
Ez nagyon durva. Pedig minden arra utal, hogy babának kéne lenni, kivéve a vérezgetés. Szerintem menj el minél előbb orvoshoz, mert ha esetleg babás vagy mégis akkor ne legyen baj. Most is olvastam, hogy van akinek csak egy hét után mutatta ki a teszt a pozitív eredményt. Uhh nagyon remélem hogy nem fog megjönni. Már annyira izgulok hogy mikor rá gondolok akkor már rosszul vagyok az idegességtől😅😅 De szerintem legkésőbb holnap reggelig meg fog jönni. Te meg menj orvoshoz holnap!! Írj majd!
2019. márc. 13. 21:06
 54/60 anonim ***** válasza:

Hát még a hetet megvárom. Igen én is olvastam, meg egy vkivel beszéltem, aki írta ezt nekem. De mondta későn volt ovuja egy héttel, így érthető. Viszont nálam az nem játszik, mert 24,25 voltunk együtt és most hétvégén, munka miatt nem tudtunk többet. Azt pedig már kimutatta volna. Föleg a 10es.

Szerintem még a gyógyszer szórakozhat. Fáj a hasam már nagyon, de még nem jött meg. Lehet valamiért lassan válik le..?

Neked még van remény 😊😉

Ne keseredj el, míg nem jött meg!

Én szorítok ne jöjjön 😅

2019. márc. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 A kérdező kommentje:
24-25-én volt ovud? Szoktál csinálni ovu tesztet? Én már nagyon rég nem szedek fogamzásgátlót, úgyhogy nem tudom, hogy milyen az ha így be zavar az elhagyása, de lehetséges. Nem adom fel a reményt.Én mindig mindenben az utolsó másodpercekig szoktam reménykedni bármi is az. Sőt még utána is😅 😅
2019. márc. 13. 23:50
 56/60 anonim ***** válasza:

Megjött 😊

Nem ovu tesztelek. De érezni szoktam, plusz a folyást nézem.

Így is jó, mert elvileg a lut.fázis 12-16 nap között lehet.

Szerintem tuti még a bogyó kavart lehet még a tüneteket is az okozta 😊

Sebaj, már örülök legalább megjött, csak megint hétvégére 😢

Elhiszem, hogy reménykedsz.

Írj ám ha lesz valami 😉

2019. márc. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 A kérdező kommentje:
Szia!Nálam sem kell már tovább izgulni.Az éjjel nekem is megjött.Jó probálkozást! A következő hónapban Reméljük már sikerül. 😊
2019. márc. 14. 11:55
 58/60 anonim ***** válasza:

Nem baj, úgyis jobban örülnék egy decemberi babának (csak valamire fogom) 😅😅

Majd most sikerül vagy egyszer.

Ezek után nem fogom nézegetni magam annyira, mert semmire se lehet adni 😅😅

Szorítok neked is 😘

2019. márc. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 A kérdező kommentje:
Én is mindig ezt mondom, hogy nem olvasgatok arról hogy mik a terhes tünetek, jelek, de állandóan ezt csinálom 😅 Köszi én is drukkolok neked 😘😃
2019. márc. 14. 18:14
 60/60 A kérdező kommentje:
Szia utolsó!Mi újság veled mostansàg? Azóta sikerült a baba?
2019. ápr. 27. 12:01
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!