Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 nappal nem várt előtt...

5 nappal nem várt előtt világos barna pecsételés mi lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok!13-án kéne nem megjönnie és 2 napja van pecsételésem,2-3 csepp kb,nem sok.Szúr a hasam is hol a petefészeknél hol a köldlököm körül.Ez menstruàció jele vagy valami baj vagy beágyazódás.Nem kioktatást kérek,hanem hasonló tapasztalatokat és hogy mi lett belőle.Vőlegényemmel szeretnénk babát.Csináltam ovu tesztet is.Előtte napokban és azon a napokban is együtt voltunk. Köszönöm szépen a normális válszokat 🙂

#Beágyazódás jelek
2019. márc. 8. 23:33
1 2 3 4 5 6
 11/60 A kérdező kommentje:
Nekem még nem jött meg.3 napom van addig.Volt már barnázásom menstruáció elött,de az rendes folyás volt nem egy két csepp.Esetleg ha megjön akkor várok még pár hónapot és ha ugyan így vagyok elmegyek orvoshoz.Ma már amúgy nincs pecsételésem.A hasam alja szurkált csak enyhén és kétszer erősen szúrt a mellem,és a reggeli hőm is magasabb a normálnál és ingadozik, de még így is magasabb,de nem érzem azt,hogy talán babát várnék.Lehet hogy hamarabb meg fog jönni talán mert a derekam úgy fáj mint ahogy elötte szokott, de ezt csak most este éreztem.
2019. márc. 10. 03:22
 12/60 A kérdező kommentje:
Aki azt írta,hogy 15-re nem várja szurkolok,hogy baba legyen.Köszönöm mindenkinek a válaszokat.Ilyen rendesek még nem voltak velem ezen a fórumon. 😀
2019. márc. 10. 03:27
 13/60 anonim ***** válasza:

15re (nem) várom vagyok :)

A beágyazódási vérzést itt sokan írják, hogy nem gyakori, de több cikket elolvastam elvileg a nők 30%a észreveszi.. (egy felmérés szerint). Aztán ugye ez az, ami csak utólag derül ki, hogy az volt-e :)

Nálam szerintem az a rózsaszínes nem az volt, mivel tegnap d.e. csináltam tesztet, 10es one step és full negatív.

Hát vagy 4-5 napig éreztem ezt a megjön érzést, állandóan számitok rá, ha megyek wcre. De még semmi. Tegnap óta már annyira nem érzem... Én már nem értem ezt, de hogy ennyivel előtte pmsem legyen, ez nagyon rossz :( A szokásos patti kijött csütörtökön, már el is múlt 😂 mensi meg sehol. Hőm még fent van 36,9-37. (Hüvelyben) nem tudom számít e hogy néha napközbe megnézem, aztán van hogy 37,4 is 😂 bár a hő is csak utólagos, mivel mensi előtt vagy elején esik le. Holnap tesztelsz? :) vagy megvárod a nem vártat? :)

2019. márc. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 A kérdező kommentje:
Remélem,hogy babàs vagy.A hőd alaján Legalábbis.Nekem az alap 36,1-36,2 és most 36,5 a reggeli van, hogy én is megmérem délután is,de az csak 0,1 fokkal magasabb.Ma reggel meg volt nagyobb mennyiségű vizes folyásom, mintha kicsit becsurgattam volna(Persze NEM)Na ilyen még nekem sosem volt a nem várt előtt.Úgy sincs akkora szerencsém,hogy 2 hónap próbálkozás után sikerüljön.Nekem volt egy ígéretem magamnak,hogy csak akkor tesztelek ha késik,úgyhogy megvárom hogy késsen.A jelekben meg nem nagyon hiszek,mert az lehet PMS is.Legalàbbis nekem ez volt edddig.Pedig a múlt hónapban ülő helyzetben úgy megszédültem,hogy azt hittem leesek a székről és még ilyedtemben el is sírtam magam 😂Nincs is tesztem,direkt nem vettem 😀 Te mikor tesztelsz?Te is megvárod?
2019. márc. 10. 14:47
 15/60 A kérdező kommentje:
Jaaa és még elfelejtettem leírni, hogy nekem a hőm az menstruáció első napjától esik le minden nap egyet 0,1 fokkal és így szépen lassan vissza esik a normàl állapotára
2019. márc. 10. 15:01
 16/60 anonim ***** válasza:

És melyik nap tesztelsz? Na ez az nekem változó a ciklus. Nem tudom... szombat reggel a one step 10es negativ lett, úgyhogy nem reménykedek benne. Bár sok rosszat hallottam erröl a tesztröl. Én ha terhes vagyok, akkor az kb két hetes aktusból lehetne, mert utána jo ideig nem volt... azt szerintem mutatta volna...

Bár gondolkozok a predicatoron, de ne akarok pénzt kidobni. Már nincs megjön érzésem se amúgy. Lehet beteg leszek, nem vagyok jól :(

2019. márc. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
Bocs 3 napod van, akkor kedden v szerdán tesztelsz? Lehet addig nem jön nekem se meg, teszteljünk együtt, mert nekem az aktus után jo két jéttel van, akkor ha nega akkor beteg leszek..
2019. márc. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 A kérdező kommentje:
13-án nem várom.Onnan tudom, hogy akkor kellene jönnie mert csináltam ovu tesztet és így kiszámoltam,persze ettől még lehet, hogy előbb vagy később jön meg.De Remélem egyáltalàn nem jön majd,mert előtte is és azon a napon is együtt voltunk két naponta mikor az ovum volt.Én úgy tevezem ha szerdán nem jön meg akkor Csütörtökön reggel tesztelek.Erre gondoltam.Lehet,hogy megfog jönni mert már most olyan érzésem van.Most éppen a hasam fáj,előtte meg a derekam fájt és az egész hátam,pont mielőtt megakar jönni.Majd meglátjuk mi lesz 😀Bízzunk a legjobbakban de ne éljük bele magunkat, akkor nem csalódunk akkoràt.Megkérdezhetem,hogy hány éves vagy?
2019. márc. 10. 17:03
 19/60 anonim ***** válasza:

Huhh ilyenkor hosszúak a napok... én se akarok előbb tesztelni, de ha nem jön meg, szerintem nem bírom ki...

26 vagyok. Te? :)

Bár legalább nincs itthon teszt így nincs csábitás..

Csak ne kerüljek drogéria vagy patika közelébe. Nekem is látod napokig olyan érzésem volt, hogy megjön, azt nem jött. Most nem is érzem. Na lehet most fog jönni 😂😂

2019. márc. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 A kérdező kommentje:
Én màr 32 éves vagyok.😆Mióta próbálkoztok? Még nekem sem jött meg, de van még ideje.
2019. márc. 10. 17:29
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!