Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 nappal nem várt előtt...

5 nappal nem várt előtt világos barna pecsételés mi lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok!13-án kéne nem megjönnie és 2 napja van pecsételésem,2-3 csepp kb,nem sok.Szúr a hasam is hol a petefészeknél hol a köldlököm körül.Ez menstruàció jele vagy valami baj vagy beágyazódás.Nem kioktatást kérek,hanem hasonló tapasztalatokat és hogy mi lett belőle.Vőlegényemmel szeretnénk babát.Csináltam ovu tesztet is.Előtte napokban és azon a napokban is együtt voltunk. Köszönöm szépen a normális válszokat 🙂

#Beágyazódás jelek
2019. márc. 8. 23:33
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:

Ja jó hát nagyon türelmes vagy akkor :)

Lehet ám még a fog.gátlótól szórakozik velem, én arra gondolok. Mert még nem is olyan pontos a ciklusom sem :)

2019. márc. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:

Eszembe jutott van itthon egy intimed (25ös). Megcsináltam idegességembe 😂

Mintha láttam volna rajta valamit, de lehet csak a csík helye van ott... probáltam fényképezni, de azon szin nem látszik. Szerkesztettem a képet, ugy látszik egy vékony csík, de lehet az negánál is látszik?

Úgyhogy szerintem ez negatív. Viszont az aktus óta eltelt 15 nap, ennyi idő alatt biztosan nem csak derengene ott valami... (későbbi aktusból meg nem lehet, csak a két héttel ezelőtti hétfőiből...)

Ilyenkor már a nega az nega, ugye jól gondolom? 😊

Már lenyugodtam amúgy 😊😊

2019. márc. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 A kérdező kommentje:
Örülök hogy lenyugodtàl 😃 A (C) kontrol csík mellett van még egy halvány csík?Alig látható csík is pozitív én úgy gondolom.Nincs olyan, hogy az alapból ott van.Én eddig akárhány tesztet csináltam nem volt ott alapból egy második csík sosem.Szintiszta hófehér volt mindigis.Én nem akarlak megint felidegesíteni meg rád hozni a frászt, de ha nem jön meg péntekig akkor te is tesztelj mégegyet. Én is akkor tesztelek ha nem jön meg addig.
2019. márc. 12. 21:13
 44/60 anonim ***** válasza:

Szerintem ennyi idő után látható csíknak kéne lennie. Igen, volt ott egy vékony csík, de utána néztem, picit mintha karcos is lenne a felülete, lehet azt láttam volna...? De derengett valami ott...

Igen, nekem is volt pár tesztem, sosem láttam rajta semmit, ezért se gondolom, hogy odaképzeltem, mindig hómező volt. De lehet, csak a karc tünt vonalnak. Sőt ezt valószínűsítem, mivel 14-5 nap után már azért eléggé jelzi gondolom egy 25ös is 😊

Még nem jött meg reggel óta újra 😂

Jólvan, majd írj, amint van valami 😊😉

2019. márc. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 A kérdező kommentje:
Azt írtad jelezzek,amint történt valami.Most az történt, hogy ekezdtem barnázni,(bár csak egy csepp volt egy órával ezelőtt) úgyhogy valószínű reggelre megfog jönni.
2019. márc. 13. 02:53
 46/60 anonim ***** válasza:

Jajj de sajnálom :(

De amíg nem vérzel rendesen, addig van remény... 😊

Nekem még nem jött meg. És szerintem a tegnapin a karc miatt tűnhetett fel valami (időn belül).

Úgyhogy már kezdek azon aggódni, lehet valami bajom van, mert ez a tegnapi fura volt...

És két hét után szerintem a 25ösnek is jobban látható pozit kellene produkálnia.

2019. márc. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 A kérdező kommentje:
Nem tudom! Olvastam én már olyat is akinek csak menstruáció után egy héttel mutatta ki.
2019. márc. 13. 11:14
 48/60 A kérdező kommentje:
Szia! Mi a helyzet?
2019. márc. 13. 18:06
 49/60 anonim ***** válasza:

Szia. Köszi az érdeklődést! 😊 Megcsináltam a 10est... full nega, de nem is vérzek. Ma is volt pici vér, ennyi. Lehet tényleg van valami bajom. 😅

De baba már tuti nincs. 😅

Nem baj, csak jönne meg!

Nálad miujság? 😊😊

2019. márc. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 A kérdező kommentje:
Nekem azóta most volt megint kevés barna foylás és fáj a bal mellem, de nem úgy hogy majd leszakad hanem néha, nagyon erősen beleszúr. Ennyi. Ezen kívül semmit sem érzek. Nem tudom mi lehet veled. Menj el orvoshoz. Vagy erölködik talàn a mensid?
2019. márc. 13. 19:27
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!