Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszemesek! Volt mar valakinek...

Inszemesek! Volt mar valakinek repeszto nelkul inszeminacioja?

Figyelt kérdés

Csak a 15.napon tudok menni ultrahangra ami csutortokre esik, ovulaciom mindig a 17.napon van. Mivel ilyen kozel leszunk az ovulaciohoz nem tudom adnak-e repesztot, vagy anelkul is megcsinaljak vajon (elkerulendo a hetvegi idozites..)?

Clostyt szedtem, szoval valoszinusithetoen tobb tuszom lesz, kicsit tartok a cisztasodastol.



2019. márc. 14. 18:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem is pont igy történt legutobb megkaptam pénteken a repesztöt és szombati napon volt az inszem, majd hétfön is. Több petesejt több napon keresztul termékenyeithetö meginkább.

Szoritok Neked! :)

2019. márc. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a valaszt, ha csutortokon delutan kapok repesztot akkor penteken vagy szombaton van az inszeminacio? Ugy tudom 36 orat kell varni es az alapjan a pentek az tul korai lenne... Remelem szombaton is megcsinaljak, a G1 intezetbe megyek magan uton.
2019. márc. 15. 14:36
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem az első inszeminációm tüszőrepesztő injekció nélkül a másik pedig pedig injekcióval történt. Nélküle a pozitív ovulációs teszt utáni másnapon kellett menni. Itt hétvégén is fogadnak. Sajnos egyik sem sikerült.
2019. márc. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Koszi szepen, sajnalom, hogy nem sikerult, Clostyt szedtel? Es megkerdezhetem, hogy mi volt a meddoseg oka? Azota vannak fejlemenyek?
2019. márc. 17. 08:02
 5/13 anonim ***** válasza:
Készülök a harmadik inszeminációra. Igazából ki lettünk vizsgálva és elvileg nincs bajunk. Én ovulálok magamtól és a ciklusom is rendszeres. A petevezetékek átjárhatóak és a hormonok is rendben. Párom is egészséges. Külföldön élek így az én gyógyszerem neve letrozole, de gondolom ugyanaz, mint otthon. 4 érett tüszőm nőt vele a legutóbb.
2019. márc. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Szurkolok akkor a harmadikhoz, mi is kulfoldon (Skocia) elunk, de hazamegyunk inszemre itt ugyanis rogton lombikra kuldenek, nincs inszem a protokollban (csak magan uton, ugy meg 3szor annyi, mint otthon).

Szoval csutortokre van repjegyunk ugyhogy addig nem szabad ovulalnom... Ma reggel sajnos leesett az alaphom ugyhogy most teljesen raparaztam, hogy ha holnaputan ovulalok akkor minek repulunk egyaltalan Pestre csutorokon? Szerintetek van ertelme menni, ha szerdan megtortenik az ovulacio? Altalaban ket nappal elotte esik le a hom.

2019. márc. 18. 12:24
 7/13 anonim ***** válasza:

Itt úgy van, hogy ha nincs tüszőrepesztő szuri, akkor a pozitív ovulációs teszt után 24 órával kell menni inszeminációra. Ha van szuri, akkor 36 óra múlva.

Ha szerdán ovulálsz, lehet kicsit szűkös lenne. Még talán, ha csütörtökön korán meg is csinálnák az inszemet.

2019. márc. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Koszi, ma reggel lett positiv az ovu tesztem, szoval holnap ovulalok, azaz pont maikorra van idopontunk. Remelem nem kessuk le a dolgot, de gondolom a doki latni fogja es ha mar ovulaltam holnap reggelre akkor lehet nem is lesz inszem? Elvileg ovulaciotol szamitva 12-24oran at meg megtermekenyitheto, ugyhogy ha lehet mindenkeppen fogjuk kerni, hogy vegezzek el az inszemet.
2019. márc. 20. 11:40
 9/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok, megvolt az inszem es azota ugy feszul a mehem, hogy nem tudok felegyenesedni. Ez normalis?
2019. márc. 22. 20:56
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem ennyire nem feszült, de az mondják pár napig normális, ha nem élesen fájdalmas. Plusz, ha kaptál progeszteront az is okoz ám fura tüneteket.
2019. márc. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!