Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszemesek! Volt mar valakinek...

Inszemesek! Volt mar valakinek repeszto nelkul inszeminacioja?

Figyelt kérdés

Csak a 15.napon tudok menni ultrahangra ami csutortokre esik, ovulaciom mindig a 17.napon van. Mivel ilyen kozel leszunk az ovulaciohoz nem tudom adnak-e repesztot, vagy anelkul is megcsinaljak vajon (elkerulendo a hetvegi idozites..)?

Clostyt szedtem, szoval valoszinusithetoen tobb tuszom lesz, kicsit tartok a cisztasodastol.



2019. márc. 14. 18:35
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Koszi szepen, nincs eles fajdalom, de meg mindig feszul a mehem. Mintha tele lenne folyadekkal, amikor nagyon kell pisilni, csak ez azutan sem valtozik.. :(
2019. márc. 23. 07:08
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem mind2 inszemnél ugyanez volt beavatkozás után a két ora pihenöt követöen alig tudtam elmászni a kocsiig. Utána is napokig fájt persze repesztövel jobban mint nélkule én elég sokáig éreztem a "nyomát" az inszemnek. De mások is eut mondták akikkel egyutt voltam a klinikán. Szóval teljesen normális ne aggodj és pihenj sokat! :)
2019. márc. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Hi koszi szepen, elegge megijedtem, mert ugye mindenhol az van, h.az inszem nem faj ami igaz is volt, de megszenvedtem utána jó két napig (a doki mondta, hogy jó lenne együtt lennünk a férjemmel amire semmi esélyünk nem volt így....)

Most szedem az Utrogestant és lázas vagyok tőle. 38.5re felvitte a homet, erről van vkinek tapasztalata? Mondjuk elég magas dózist irt fel,napi 3x2t... Most két héten át lázam lesz?

2019. márc. 24. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!