Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan köztetek akik...

Van itt olyan köztetek akik 40 éves kor felett szültek?

Figyelt kérdés
Párom 48 éves én 39. Páromnak még nincs gyermeke és szeretnénk közös babát. Nekem már van egy gyermekem az előző házasságomból. Van e olyan köztetek akik ennyi idősen vállaltak babát? Mik a tapasztalatok?
2019. márc. 20. 12:21
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
29%

Fejős Éva 49 volt. Másnak ilyenkor unokája születik, neki gyereke. Mi van akkor?!

Lassan a buszon azért adjuk át a helyet egy 50+ nőnek mert terhes...

2019. márc. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Hát ez nem túl kedves komment volt, de köszönöm :)
2019. márc. 20. 12:53
 3/43 anonim ***** válasza:
31%

Nézd, mit vársz erre a kérdésre? Nyilván nem az itt leírt vélemény lesz a döntő abban hogy vállalsz-e gyereket 40 évesen.

Van olyan nő, akinek belefér és van akinek nem. Részemről elég késve van a dolog, főleg hogy lenne már egy gyerekem, apuka meg majd 50 mire megszülsz...sőt, az sem biztos egyből megfogansz és éveket csúszol. Már most késve vagy, nem hogy ha évek telnek el...

2019. márc. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, itt ilyet ne kérdezz, itt mindenki max.23 évesen szült :)

És a stílusuk is hagy némi kívánnivalót maga után...

2019. márc. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ez toled fugg;

Mennyire vagy fiatalos, milyen az egeszseged, torodsz e magaddal, sportolsz e, el vagy e hizva, stb?!


En meg "csak" 34 leszek, neha nezegetem volt osztalytarsaim fenykepet, hat valaki siman kinez 45nek, komolyan, utcan meg sem ismernem, nagyon elhagyta magat, de van aki szinte semmit sem valtozott 20 ev alatt.

2019. márc. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
95%
A mai világban szerintem belefér. Sajnos tanácsot nem tudok adni, de szerintem beszéljétek át és, ha úgy érzitek megy, akkor vágjatok bele.
2019. márc. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
56%
Sógornőm most szült, 41 éves. Neki ez teljesen oké, jól is néz ki és nagyon jó anyuka. Szerintem egy dolgot gondolj át, hány éves leszel, mikor 20 éves lesz a gyermeked. Engem mindig ez tántorít el a szüléstől, a 20 éves nagyon fiatal felnőtt, szüksége van a szüleire, akár a tanulmányok miatt is. A te korodban esetleg bevállalható, de 44-45 évesen biztosan nem szülnék.
2019. márc. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
36%

Én már 35 fölött sem szülnék. Igaz, még csak 24 vagyok, a gyerekvállalás majd csak 5-6 év múlva lesz esedékes, de megmondtam a páromnak, ha 35 éves koromig nem jön össze, akkor nem lesz gyerekünk. Bár számomra a gyerektéma nem is annyira fontos, simán ellennék nélküle. De ez én vagyok.


Szerintem mindenki maga érzi, hogy mi az korhatár, ami fölött már nem bírná. Ha te úgy érzed, hogy simán menne, akkor vágjatok bele nyugodt szívvel. :)

2019. márc. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
19%

Túl késö, biztos nem vállalnám be. De ha akarod vállald, igazából nem a mi döntésünk. Én speciel nem vállalnám.

Na meg, lehet hogy nem is sikerülne elsöre,több mint valószínű, pár évet kéne próbálkozni, addígra még Pl.te 42lennél,a férjed még 51. Reálisabban kell gondolgodni. A mai világban egy átlagos magyar kb.65-67évet él, de javítsatok ki, ha tévedek. Ebböl kiindúlva apuka nem érné meg a szalagavatóját sem.

Mi vagyunk a lista élén Romániával, akik a leghamarabb halnak.

2019. márc. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Mint írtam, szeretnénk közös babát, tehát el van döntve, hogy lesz ha összejön :) Tapasztalatokra vagyok kíváncsi aki szintén ennyi idősen szült, vagy a ismer olyat aki ennyi idősen vállalt babát. Mennyit idő után estek teherbe, dolgozott e terhessége alatt, milyen vizsgálatokon vettek részt, szedtek e valamilyen különleges táplálékkiegészítőt, ilyesmi :)

Egyébként az átlagosnál "fittebb" pár vagyunk, ha lehet ilyet mondani, férjemet max 35-nek nézik, engem is. Nem dohányzunk, nem iszunk, egy deka felesleg nincs rajtunk. Egészségileg úgy gondolom nincs probléma.

2019. márc. 20. 14:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!