Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szükségem lenne egy kis...

Szükségem lenne egy kis segítségre. Ez pozitív vagy negatív? Nem tudom mennyire lehet kivenni a képböl. Még a menstruáció elött vagyok két nappal. Mi a véleményetek? kepkuldes.com/image/64C39g

Figyelt kérdés

2019. márc. 24. 17:34
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Tegnap délután kB nekem is ilyen halvány volt. Szombatra nem várom, de lehet én is korán teszteltem.
2019. márc. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
21-es, akkor drukkolok, hogy ne jöjjön meg. Nekem aztan végül nem is jött meg, egy kicsit bárnáztam 2 napig, de ennyi. Most meg a csík mar sokkal erősebb. Már egyeztettem időpontot is a nőgyógyászommal. De ha neked is ilyen halvány most, akkor elméletileg nem szabadna már megjönnie. Majd jelezz pár nap után, hogy mi van :)
2019. márc. 29. 08:56
 23/31 anonim ***** válasza:

21-es vagyok, mára már én is egy erősebbet teszteltem reggeli pisiből. El se hiszem még most sem. Első babánkat várjuk.

Mikor mész nőgyógyászhoz? Én április 15 előtt nem akarok, mert valószínű úgy sem lát még semmit. Annyira örülünk neki. 2.próbálkozós hónapban összejött. (29)

2019. márc. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Én 16-án megyek, akkorra kaptam időpontot, mert előtte még nem látni sokat. De addig olyan lassúnak tűnik minden nap :D
2019. márc. 29. 10:49
 25/31 anonim ***** válasza:
Én 19-re kaptam 😊 Hogy vagy? Van valami tünet? Nekem eddig hála isten semmi, mint aki nem is terhes. Csak a mellem érzékeny kicsit.
2019. ápr. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

12.válaszoló vagyok!

Én most teszteltem pozitivat,de elég halványka!vagy ez erősnek számit?

Most csináltam életemben elöször tesztet!


[link]


Én is barnázgatok! Ma vagyok a 12.dpo napon...

Kedves Kérdező,a barnázással nem mentél dokihoz?

2019. ápr. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Gratulálok a babához!! Ez egy szép pozi már!
2019. ápr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Kedves 25-ős, nem, nekem sincs tünetem, pedig azt hittem, hogy ezek már ilyenkor jönnek. Remelem ez nem jelent rosszat. Tudom, hogy a tünetek mindenkinél máskor kezdődnek, csak furcsa, hogy még nincs. Kedves 26-os, de voltam orvosnál. Kaptam gyogyszert is, mert aztán egy kicsit elkezdtem vérezni is.
2019. ápr. 7. 09:44
 29/31 anonim ***** válasza:

26-os vagyok!

Mára megszünt a barnázás,nincs semmi a wc papiron,sem a tisztaságin sem

Ma is teszteltem még egyet,egy 25-ös teszttel,az is pozi 😍

Tegnap leszakadt a derekam,mára az is elmaradt,a mellem feszül,sokat járok pisilni

Remélem jól vagytok,és minden rendben veletek!

Szép napot nektek! 😘❤

2019. ápr. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Valakinél ilyenkor már vannak, de akkor eddig szerencsések vagyunk. Bár lehet nem ússzuk meg. Én már nagyon várom a 19-ét😊
2019. ápr. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!