Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon feszül és szúr a hasam...

Nagyon feszül és szúr a hasam a méhemnél már legalább 10 napja! Holnap kell megjönnie és ilyenkor barnázni szoktam már, most pedig fehér folyásom van! Valami baj lehet?

Figyelt kérdés
Elméletileg holnap kellenne megjönnie, de már kb. 10 napja nagyon furcsán érzem magam!Szinte minden órában 1 szer legalább megszédülök,a szagoktól undorodom( főleg a kávé,vagy a túl fűszeres ételektől)és ÁLLANDÓAN fáj a hasam!Görcsöl,szúr,FESZÜL és JELENTŐSEN megkeményedett és NAGYON felpuffadt!De amitől megijedtem az az,hogy sokkal nagyobb a hasam a méhemneél és mikor végigsimítom a kezem a hasamon pici sok-sok "csomó" volt rajta!Ami nem fáj,de van!Nagyon feszül!És állandóan fehér folyásom van!De ilyenkor már barnázni szoktam!Igaz görcsöl a hasam de nem úgy,egy picit más!A hasam fel van puffadva,és nem kívánok SEMMIT!!!!!És állandóan álmos vagyok!!!Nem tudom mire gondoljak...szerintetek mi van velem?Valami baj van?
2007. dec. 6. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A görcsölgetés(a méh növekedésétől), szagoktól undorodás, puffadás, szédülés, álomosság sőt a folyás is mind-mind a terhesség tünete. Elképzelhető, hogy baba van a dologban! Szerintem holnapig mindenképpen várj, hogy megjön-e. Ha nem, akkor teszt!!! És akkor már többet tudsz! Kívánom, h az legyen az eredmény, amit szeretnél!

Üdv 14 hetes kismami

2007. dec. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A tüneteid mind terhességre utalnak.

Csinálj tesztet, ha negatív és nem jön meg, 4-5 nap mulva megint, és irány az orvos!!:-)

2007. dec. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon remélem, hogy tévedek, de ezeket a tüneteket én is produkáltam, 2 hetet késett a menzesz, majd végül megjött. Sosem voltam még álterhes, de most már tudom mi az. Örülj, amíg késik, de ne éld bele magad feleslegesen a terhességbe, mert csalódni nagyon rossz. A tesztet mindenképp pár napos késés után javaslom először.Sok sikert!
2007. dec. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia!sikerült a baba?
2009. ápr. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!