Mi történhetett?

Figyelt kérdés

Ma kellett volna megjonnie.

Csütörtökom teszteltem reggel 2 facelle tesztel halvány pozitívat.

Ma most délután vettem xepiles tesztcsikot. Mind a kettő negatív. Nagyon elkeseredtem, most mégsem vagyok terhes??

Tuneteim vannak, hányinger, faradtsag. Kicsit gorcsol a hasam de nem vészes.


2019. márc. 30. 17:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%

Nagyon sokszor leírtuk már itt az oldalon, hogy ezért nem szabad hamar tesztelni, ha kívártad volna a mai napot akkor csak a negatív tesztet láttad volna, és nem éled bele magad hogy utána csalódjál...

Kémiai terhesség volt, elindult de nem maradt meg. Elég gyakori, csak sokan nem tapasztalják meg, mivel nem is tesztelnek még ilyenkor.

2019. márc. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

2 nappal hamarabb teszteltem.

És nem is jött meg. A tünetek továbbra is fent állnak.

2019. márc. 30. 18:12
 3/14 khniki ***** válasza:
100%
Gobdolom, a Facelle 10-es érzékenységű volt, de még azzal is csak halvány volt a csík. Az X-epil 25-ös, nem csoda, hogy még nem mutatott semmit. Egy fajtával érdemes tesztelgetni, abból fogod látni, hogy erősödik-e. Drukkolok!
2019. márc. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Egy pár percre rá kialltam az ablakba jó fényre, nézegettem és nagyon nagyon halványan de mind a kettőn látszik a második csik.

Csak kicsit kétségbe estem, hogy sokkal halványabb mint a másik kettő facelle teszt.

2019. márc. 30. 18:35
 5/14 anonim ***** válasza:
Ahogy mas is irta, hogy ugyan olyan tipusuval tesztelj ujbol. Ket naponta hogy tud kovetni a masodik csik erosodeset. En nem ismerem ezeket a teszteket, de pl. Ha a 10es lett halvany pozitiv es kesobb egy 25el teszteltel ujra akkor evidens hogy a masodik miert negativ. Drukkolok neked!
2019. márc. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A másik teszt reggeli volt, a mostani ha jól értem délutáni.

Holnap reggel tesztelj egyet első vizeltből.

2019. márc. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy kémiai terhesség volt. Az x epil nem valami jó teszt, a facelle sokkal érzékenyebb, ráadásul délutáni pisiből csináltad. Holnapi elsőből tesztelj, facellevel vagy predictorral.
2019. márc. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem már volt két erősnek mondható pozitív tesztem, amikor az Xepil-en még csak sejteni lehetett a második csíkot. Próbaképp volt, hogy ugyanabba a pisibe mártottam, mint egy másikat. Ott is hatalmas volt a különbség.


Ne ijedj meg! Vegyél újra Facellet, vagy Predictort. Mindkettő jó teszt.

Drukkolok!!

2019. márc. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Na mi lett kérdező? Teszteltél reggel?
2019. márc. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Majd holnap reggel. Tegnap este már nem volt nyitva rossmann, hogy vegyek.
2019. márc. 31. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!