Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A gonal f-től és merifertől...

A gonal f-től és merifertől megeshet, hogy a menstruáció hosszabb?

Figyelt kérdés
Leszívás előtt állok.A menzesz 2. napján kellett elkezdeni a szurikat. Ez volt vasárnap.(Szombaton jött meg) Ma már ugye csütörtök és még mindig megvan :/ holnap meg kell mennünk kontrolára, ultrahangra, hogy doki megnézze, hogy állunk. Ha holnap is meglesz, hogy fog megnézni? Szerintetek ez normális?

2018. ápr. 5. 07:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Szurikat nem ismerem, de sok nőnek tart egy hétig a menzesz, maximum 7-8 napig mondják normálisnak. Szóval a dokit biztos nem fogja zavarni, ha így rendelt vissza.
2018. ápr. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen simán ultrahangoznak mikor megvan. Ahova én jártam kezelésre ott a ciklus 2. Napján is, amikor ráadásul (legalábbis nekem) erősen van meg. Az orvost nem érdekli, naponta ezt csinálja. Neked nehezebb, de csak a célra koncentrálj.


Nekem is talán picit hosszabb vilt a szurik mellett, akkorra hormon, hogy mindenbe bezavar.


Kitartast

2018. ápr. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat :)
2018. ápr. 5. 08:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem is mindig megnézett a 2-3. napon, amikor megvolt, anélkül nem kezdthettem el a szurikat. Őt nem zavarta, így hát engem sem, a cél a fontos :)
2018. ápr. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!