Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hete minden one step tesztem...

1 hete minden one step tesztemen ott van halványan a 2. vonal, de nem erősödik semmit. Gyulladás okozhat ilyen halvány 2 csíkos teszteket?

Figyelt kérdés

One stepből próbáltam mindent. 10est , 25-öst,vizeletsugarasat. Egytől egyig mindegyiken ott a 2.csík de nem időn túl. Kb 2 perc után,mikor már szárad a teszt.


2 fogamat húzták ki szerdán,mindkettő be volt gyulladva. Nem lehet hogy ez a gyulladás reagál a tesztre?


Vettem "értelmes" tesztet tegnapelőtt (predictort),azon is ott volt a 2.vonal.


Máskor is használtam one stepet de hómezős volt eddig mindig.


2019. ápr. 5. 07:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Az van hogy egyformából kellene csinálnod, nem össze vissza ilyen olyan márkával és erősséggel, mert így tényleg nem látszik hogy erősödne.

Mindig úgy tesztelünk, hogy két egyforma tesztet csinálunk 3-4 nap különbséggel, ha erősödik, akkor ok. Ha nem akkor vagy ciszta, vagy kémiai terhesség és hamarosan megjön majd.


Nekem pl kémiai volt, predictorral teszteltem de halványodott, 3 nap múlva megjött.

2019. ápr. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Ugyanazzal tesztelek. Ezzel a kettővel. Minden nap. Barátnőm 4 hónapos terhes,bevásárolt sok ilyen one stepet,nekem adta.. van sok. Predictor is ilyen halványka volt. De veszek digitálisat hétfőn. Bár szerdán meg fogad az orvos.
2019. ápr. 5. 09:31
 13/16 A kérdező kommentje:
Úgy fogalmazok hogy érthető legyen: ezzel a kettővel mindennap,plusz pár naponta pl vizeletsugarassal is. Mától feladom. Tisztára belezazulok már. Ez már biztos nem terhesség.
2019. ápr. 5. 09:34
 14/16 anonim ***** válasza:

Mindenképp menj el kedden orvoshoz. Nekem mikor nem erősödött,nem fejlődött a petezsák,végül be kellett fejezni a terhességet.

Kívánok neked a legjobbakat!

2019. ápr. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A predictor rol nincs képed ?
2019. ápr. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nincs. A tegnapiról sincs. Nem is fényképeztem őket.
2019. ápr. 5. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!