Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy most összejött...

Lehetséges hogy most összejött a babánk? Valakinek hasonló eset?

Figyelt kérdés
Március 16volt a mensi első napja, 30án és elsején voltunk együtt a férjemmel. Elvileg akkor volt ovu, nem mérek se hőt, nem használok ovu tesztet.. Van még a nemvártig 8 nap(szabályos 28napos a ciklusom). Ma elkezdett szúrkálni a jobb oldalt a hasam és alig ittam még is sokszor kell kimennek. Lehetséges hogy most összejött a babánk?Tesztelni még korán van, valaki járt már hasonló cipőben?
2019. ápr. 5. 15:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, de ilyen korán ez nem terhességi tünet.


Persze ettől még összejöhet és én kívánom is, hogy így legyen minél hamarabb :)

2019. ápr. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy igen és lehet hogy nem, nem lát beléd senki, nem tudunk csak találgatni...


Március 30. és április 1. alig pár napja volt, ha teherbe is estél kizárt hogy tüneteid legyenek, hiszen kb a beágyazódás se történt még meg.

Olvass inkább utána hogyan működik ez az egész, mert a kérdésed alapján nem vagy tisztában a dolgokkal.

2019. ápr. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen sejtem, hogy ez nem terhességi tünet. De esetleg beágyazódás miatt szúrkálhat?
2019. ápr. 5. 15:38
 4/11 anonim ***** válasza:

Épp egy éve ugyanilyen "paraméterekkel" lettem terhes. Utolsó mensi első napja: március 16, együttlét március 30.

Április 14-én pozitív teszt, terminus: december 21.


Szóval a kérdésedre válaszolva igen járt így más is már. De ettől még továbbra sem tudod hogy sikerült-e. Légy türelmes hamarosan kiderül!

2019. ápr. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

De jó, gratulálok 😊

Nagyon szeretnénk már babát, ezért figyelem nagyító alatt magam.. Tudom hogy bármi lehet de az agyamat nem tudom kikapcsolni,bármennyire is szeretném. A derekam is fájdogált. Nagyon remélem pár nap és megtudom, hogy jók-e a megérzéseim. . 😁

Ment a zöld kezecske 👍

2019. ápr. 5. 16:40
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia, a szurkalas jó jel lehet, nekem nemvárt előtt pár nappal jelentkezett, amikir utána kiderült a tethesség (többször is, mi degyik babánál. Amikor egyébként pé-kor szurkált csak. Babánál a ciklus végén is! Nekem is amúgy most kb egy hét van a nemvártig amúgy! Majd írd meg, sikerült-e!
2019. ápr. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek ment a zöld kezecske 😊

Persze írok, hogy mi lett a dologból. A hasszúrka maradt hol erősebb hol kevésbé. De ha most nem jött össze a kövi ciklusban használok ovu tesztet hátha elkapjuk a megfelelő időpontot. 😊

2019. ápr. 5. 21:35
 8/11 anonim ***** válasza:
Szuper, nekem is ugyanez van ma is! :D Drukkolok!
2019. ápr. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nekem ma nincs semmi különös, keveset aludtam és álmos vagyok egész nap. A szurkálás elmúlt. 1 hét és kiderül.. 😊 Drukkolok.. 😊😘
2019. ápr. 6. 13:00
 10/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok 4es válaszoló akinek kB 6 nap van a nem vártig, mint nekem mi a helyzet veled?

Nálam puffadás, gyengeség, derekfájdalom és rossz a hasamon aludni mert kényelmetlen, pedig mindig a hasamon alszom..

2019. ápr. 8. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!