Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugy néz ki 8 év után összejött...

Ugy néz ki 8 év után összejött és most tényleg pozitív a tesztem, holnap a doki is megerősítheti majd! De pecsételek 2 napja, azt mondják van akinél van ilyen, de mivel nekem nehezen jött össze a dolog nagyon félek. Valakinek volt hasonló?

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 06:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Hallottam már olyanról aki vérezgetett,de annak egyszerűen fogannt.Nem 8 év után.

Ágynyugalom,gyógyszer és megmaradt a baba.

Valami vizsgálataid biztosan vannak.

Mikor maradt ki a menszid?

2009. jún. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Hát gratulálok!Nem semmi!Gondolom nagy az öröm!És van is rá okotok!!!Én ilyen helyzetben bármi problémám lenne és nem tudnám miért vagy normális-e,rögtön mennék az orvoshoz!Az sem érdekelne ha megunna és hülyének nézne!Az te babád és vigyáznod kell rá nagyon!!!!Még 1x GRATULÁLOK!!!
2009. jún. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Én is sietnék a dokihoz,ha már ilyen nehezen jött össze nehogy baj legyen.

De van akinél ilyen.

Majd írj,hogy mi van veletek:)

Drukkolok!!

2009. jún. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat holnap doki után jelentkezem!Remélem semmi baj nem lesz!
2009. jún. 16. 07:49
 5/23 anonim ***** válasza:

gratulálok! Azt hiszem olvastam itt egyszer egy korábbi kérdésre írt válaszod, hogy már 8 éve várod a csodát, így fogalmaztál, ha jól emlékszem, és ha tényleg te voltál az.


Én is pecsételek, de elég erősen folyt belőlem valami két hete. Annyira megijedtem, hogy felhívtam a férjemet, hogy másnapra szedjen össze, ha kell a föld alól is egy magánrendelésre való pénzt (egy fityingünk sem volt), mert félek, hogy nagy a baj. Rohantunk az orvoshoz, mint a bolondok, de hála istennek megnyugtatott, hogy semmi gond, a baba él, és jól van. Kaptam Utrogestan-t. Azóta is előfordul, épp tegnap volt ismét ilyen pecsételésem, a doki még két hete azt mondta, hogy előfordulhat, ezért nem szaladtam hozzá, különben is jövő szombaton megint kell menjek ultrahangra. Nekem sokat segít ha ilyenkor lefekszek, pihenj te is sokat.

2009. jún. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Igen vasárnap megtehettem,hogy lepihentem mikor úgy éreztem nem vagyok egészen jól.De holnap megyek dokihoz addig is dolgozok,ha diagnosztizálja a terhességet,tuti nem dolgozok tovább,nem ajánlott a jelenlegi munkahelyem veszélyes!Addig is csak reménykedni tudok,hogy nincs és nem is lesz baj!
2009. jún. 16. 11:39
 7/23 anonim ***** válasza:
Szia!Gratulálok neked.Én is így voltam,mint te.15év után jött össze a baba,és én is barnáztam az elején.Ha nem is tudsz ma orvoshoz menni,de pihenni kellene,nehogy baj legyen.Nagyon sokat számít,magamról tudom.Én is kaptam még mellé Utrogestan hüvelykúpot.Sok szerencsét!19hetes km.
2009. jún. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Nagyon gratulálok!!! Remélem minden rendben lesz. Pihenj amennyit csak tudsz.
2009. jún. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Gratulálok, remélem tényleg baba van a dologban és hogy minden rendben lesz holnap a dokinál!!!várjuk hogy jelentkezz!!:)24+6 hetes kismama
2009. jún. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Sziasztok!A méhnyálkahártyám vastag,de nem látja,pedig jól megnézte ott kéne lennie. Nézte a teszteket, azt mondja ott lesz az csak pár napot várjunk még!Szombaton megint megyek,remélem nagyobb sikerrel!Megijesztett mert azt mondja az nem jó,ha barnázgatok és amíg nem látja,hogy a méhbe van vagy méhen kívül nem írhat semmit tapadásra.Addig is pihenek és kicsit izgulok!
2009. jún. 17. 12:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!