Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek gyulladás?

Vivi966 kérdése:

Szerintetek gyulladás?

Figyelt kérdés
Sziasztok 3 napja bal oldalt a méhemnél nagyon fáj mozgás közben, üléskor pisiléskor viszont nagyon bele szúr. Szerintetek gyulladás okozza? Olvastam hogy valaki azt hitte fel van fázva és utána derült ki hogy terhes és ez volt az első jele. Jövőhet szombatra nem várom🙂

2019. ápr. 13. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Bármi lehet. Nekem ilyen 2x volt eddig életemben. 1x fertőzés okozta és hetekig tartott mire kikezeltek, 1x meg, mint később kiderült a beágyazódás jelentkezett ilyen fájdalommal.
2019. ápr. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Meddig érezted ezt a fájdalmat?
2019. ápr. 13. 15:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Amikor fertőzésem volt akkor olyan másfél-2 hétig, amikor baba volt akkor kb 1 hétig, aztán átváltott a dolog premenstruációs tünetekbe. Még betétet is vettem, mert biztos voltam benne, hogy meg fog jönni.
2019. ápr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!