Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges Hogy Baba lesz?

Manocska0216 kérdése:

Lehetséges Hogy Baba lesz?

Figyelt kérdés

Ápr. 9.-én volt az utolsó mensim.

A ciklusaim egy ideje 26 naposak.

A párommal 19.én voltunk együtt ( sajnos mostanában nem sok időnk van egymásra) 20.-21.-én egy kis maszatolásom volt ami eddig még soha sem mintha azt jelezte volna hogy megtörtént az ovu hasszurka társaságában. Erősen szurkál még mindig néha a bal petefészkem es a cicim is elég érzékeny lett illetve bár kevés de mostmár fehér folyás is jelentkezett azon kívül semmi . Szedek 2 hónapja femibion0.-t Szerintetek mennyi esély van rá hogy összejött a baby ? Nagyon szeretnénk egy kis csöppséget!


2019. ápr. 27. 09:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Az esely mindig megvan
2019. ápr. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem 5.23%
2019. ápr. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Minden nap mérem a hőmérsékletem eddig még 36,9 az alaphoz nézve magas remélem így marad. Annyira jó lenne bár megint bele élem magam aztán csalódás lesz :(
2019. ápr. 27. 09:25
 4/10 anonim ***** válasza:

Ovu utántól normál esetben magasabb a hőd, mint az alaphőd.Szóval a hő csak akkor mutatja ,hogy esetleg terhes vagy ha 18 nappal az aktus után is fent van.Viszont addigra elvileg már bőven kimutatja a terhességi teszt is.

50-50% bármi lehet, sajnos ki kell várni hogy értelme legyen tesztelni.

2019. ápr. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Izgulok hogy mi lesz az eredmény nagyon szeretném :) Kérlek drukkoljatok :)
2019. ápr. 27. 10:56
 6/10 anonim ***** válasza:
Bármi lehet.Nálam volt ilyen tünet.Fel is írtam előtte a naptáramban,furának találtam.Kb.ovu után 14 nappal volt egy kis maszat még,persze pozitív teszt mellett,minden rendben volt.
2019. ápr. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Reményt keltettél bennem :) Nekem sem volt ilyén még eddig,ezért én is furának találtam. Nem tudom hogy az mennyire lehet jó jel hogy így nemvárt előtt kb olyan vagyok mint egy sivatag semmi nedvesség mint álltalában mensi előtt szokott.Kitartoan mérecskélem a hőmet eddig még mindig magas remélem így is marad. 5.-re nem várom. ;))
2019. ápr. 28. 23:20
 8/10 anonim ***** válasza:

Majd írd meg mi volt!Drukkolok!

#6

2019. ápr. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mindenképp ;) nehéz vissza fogni magam már úgy csinálnék egy tesztet de még biztosan korai lenne! Nagyon izgulok ☺️☺️
2019. ápr. 29. 19:12
 10/10 A kérdező kommentje:
Hamár kérdést tettem fel, akkor gondoltam az eredményt is leírom. 01.en reggeli pisiből halvány pozitívat teszteltem, majd kicsattantam a boldogságtól. A hőm iis az egekben volt egészen tegnapig gondoltam minden rendben. Ámde, sajnos nem lett happy end. Ugyanis ma reggel nagyon erős görcsöm volt es úgy éreztem hogy ott belül mintha szét szakítanának nem értettem miért van ez es “el öntött a fiorrosag” :( így ha lett is volna baba már nincs sajnos
2019. máj. 3. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!