Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik Inofolicot ittak kinek...

Leena_12 kérdése:

Akik Inofolicot ittak kinek mennyi idő múlva lett baba? Ciklust kinek hogy tette rendbe? Nőgyógyászom ajánlotta.

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk.A második dobozt kezdtem meg pár napja, így már több, mint két hónapja iszom.Előző hónapban megörültem, mert végre lett egy 33 napos ciklusom...Most azonban naptár szerint 3 napja késik...Volt hasonló érzésem, hogy na ma tuti megfog jönni, de még semmi..Nem tudom,hogy korai volt az öröm, vagy egyáltalán használ e.
2019. máj. 2. 10:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nekem a PCO miatt ajánlotta nőgyógyász, de már lassan elfogy a 60 tasak de nem tűnik úgy, hogy rendezné a ciklusom. Először én azt tenném rendbe, de nem jött meg tőle rendesen. :-(
2019. máj. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
6 doboz után semmi.
2019. máj. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Pcos-t nekem az aviva torna es a dieta tette rendbe, egy evig nem volt menzeszem egyaltslan, helyette sok kis ciszta, closty+norcolut csak rontott rajta.
2019. máj. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Ez a legrosszabb...Amikor fogalmad sincs, hogy azért késik, mert végre baba van a dologban, vagy csak szimplán még mindig össze-vissza van a ciklus...Elviekben egy hete késik, és egy hete van az a megjön érzés... :( :(
2019. máj. 6. 08:35
 15/18 anonim ***** válasza:
Szia, mizu azóta? gondolkodtam azon hogy kiprobalom ezt a vackot (Pcos es IR) 93 kilorol lefogytam a 160 ch dietaval 79/80ra de mar egy eve semmi valtozas a sulyomban. Mensim rendszeresen egy hét késéssel jön meg.
2019. aug. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs minek köszönhető, de hét hetes vagyok már! :)) Bár még nem merek örülni, mert félek, hogy baj lehet.

Inofolic mellett ittam málnalevél és palástfű teát is.A pozitív teszt óra pedig Elevitet szedek

Kicsit parázok, mert az eddigi mellfeszülés enyhülni látszik, de még a megjön érzés és a fáradság megvan.

2019. aug. 13. 10:06
 17/18 anonim ***** válasza:

Gratu kérdező!!!!

Amikor kiírtad a kérdést, ugyanebbehn a helyzetben voltam mint Te, de azóta se babó, se egy normális ciklus. :(

Drukkolok hogy minden rendben legyen!

2019. aug. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!:) 11 mm-es és már van szívműködése is!:)

Nekem is rendszertelen volt annak ellenére, hogy inofolicot ittam, s nem is éltem bele magam, hogy a közeljövőben összejön.Még mindig hihetetlen.:)

2019. aug. 16. 07:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!