Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2hónapja volt egy ab-om.3hete...

2hónapja volt egy ab-om.3hete folyamatosan együtt vagyunk,de csak hétvégén tudunk. Nem ment el bennem.A mensim megvolt kéthete,ami két napig,a harmadik nap csak barnáztam.Lehet megint terhes vagyok?

Figyelt kérdés
De ma fáj a petefészkem,és akkor fájt igy amikor terhes voltam.Lehet valami köze hozzá?
2008. nov. 11. 16:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A "butaságos" válaszoló vagyok: missed ab. műtét után igen, lehetel terhes ilyen hamar. Sőt! A méh nyálkahártyája ilyenkor teljesen felfrissül, sokkal könnyebb teherbe esni (kedvezőbbek a feltételek a beágyazódáshoz pl.). Ha tudod hogy teherbe lehet esni az előváladéktól akkor miért írtad az előbb, hogy szerinted nem lehet?
2008. nov. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mi a párommal 7 évig védekeztünk megszakításos módszerrel, azt hittem így megfelelő a védekezés, de egyszer csak nem jött meg:) Hihetetlen volt, de mégis megtörtént........Szóval ez nem megfelelő ha nem szeretnétek babát.
2008. nov. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

annyi minden oka lehet.lehet hogy nem akkor volt peteérésem,a mensim is megjött,ami 2napos volt,és utána egy napig barnáztam,de a doki szerint normális.És azt is tudom hogy ilyenkor könnyebb teherbe esni,sokat olvastam láttam,hallottam,a terhességről,védekezésről,szülésről,fogamzásgátlóról,abortuszrol,de ugy éreztem hogy itt is meg kell hogy kérdezzem,mert csak nagyobb az esélye ha teljes cumó megy belém,mint igy.persze igy is meg van az esély de.....na mindegy.

köszi a válaszokat.

2008. nov. 11. 19:58
 14/16 A kérdező kommentje:
azt gondoltam,hogy igy elég a védekezés,amig nem kezdem el a tabi szedést,amit most fogok kezdeni ha megjön.
2008. nov. 11. 20:00
 15/16 anonim ***** válasza:
HA megjön...
2008. nov. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti válaszoló vagyok. Szerintem ha 2 napig normálisan megvolt, úgy ahogy szokott, nem hiszem terhes vagy. Persze megeshet, mint ahogy ezt sokan részletezték.( nálam is) Egy tesztet vennék a helyedbe, és nem izgulnék a köv hónapig, és a gyógyszert minél hamarabb kezdd el szedni! Az a legbiztosabb:)
2008. nov. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!