Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik hosszú ideig egyáltalán...

Akik hosszú ideig egyáltalán nem estek teherbe (tehát nem vetélés miatt nem sikerült a baba), azoknál kiderült ennek az oka?

Figyelt kérdés

2 éve próbálkozunk, elvileg férjemnél van gond, de folyton azon kattogok, hogy talán engem is jobban ki kellene vizsgálni.

(Ami biztos, hogy mindig van peteérésem, és átjárható vagyok, nincs autoimmun betegségem, sem pcos-em.)


A sperma rossz minősége nem elég ok arra, hogy rendszeres, jól időzített együttlétek ellenére meg se foganjon, ugye?

Az aggaszt, hogy soha nem volt még csak kémiai terhességem se. Lehet, hogy nálam is van gond?


2019. máj. 5. 09:17
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Gratula,minden jót neked! Csodás kaland vár rátok! Én 2 év után teszteltem pozitívat, hatalmas öröm. Most a kis majmócám épp a mellemen lóg az éjjel óta már szazadjára, 6 hetes. 😊😊 ha kiakadok, mindig estembejut, mennyit sírtam, hogy nem jön és mennyire akartam őt. Hát itt van.
2020. szept. 12. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Wonderwomen ***** válasza:
Gratulálok!! 😍 Boldog babavárást Nektek!
2020. szept. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Gratulàlok☺
2020. szept. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!