Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátnőm kb 1 hónapja abbahagy...

Barátnőm kb 1 hónapja abbahagyta a fogamzásgátlót.3 napja szeretkeztünk és nem védekeztünk, és ahogy kiszámoltuk tegnap volt peteérése. Lehetséges, hogy teherbe esett?

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy Szex után vérzett, és utána még 2 napig. Gyengébb volt, mint a menstruáció viszont görcsöket ugyanúgy érzett. Lehetséges, hogy teherbe esett? Vettünk tegnap tesztet, az negatív lett, de persze legalább 10 napnak el kell telnie, hogy valós eredménye legyen.

2019. máj. 11. 22:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

3 nap után még biztosan nem terhes. Majd 2 hét múlva kiderül, de az esélyetek megvan rá.

Remélem gyereket akartok, és nem felelőtlenek vagytok.

2019. máj. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk felelőtlenek! Tudjuk mivel jár egy baba.Bár nem gondolnám,hogy elsőre sikerül,más hónapokig,évekig próbálkozik.
2019. máj. 11. 22:07
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Én lassan 2 éve nem esek teherbe. Viszont barátnőmnek két gyerkőce van, és volt egy vetélése. Mindhárom baba az első hónapban fogant náluk. Szóval nem csak az a véglet van, hogy "más hónapokig,évekig próbálkozik".

Na mindegy, a lényeg, hogy előfordulhat, hogy teherbe esik, mivel van esély rá.

2019. máj. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Persze tudom,mindenre megvan az esély.Én már nagyon szeretnék egy kis babát!Szóval örülnék.Ez nem ilyen kétségbeesett kérdés volt egyébként,csak szimplán érdekelt,hogy ilyenkor mi a szitu.Mert a vérzés aggasztott minket,hogy az mitől lehetett..Mert szinte úgy vérzett mikor menstruál,nem csak pöttyözött.
2019. máj. 11. 22:13
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Végre egy olyan kérdés, amit nem a kétségbeesés szült. Ne haragudj, csak azokhoz vagyok szokva!

A vérzés sokmindentől lehetett egyébként, de terhességhez biztos nincs köze egyből aktus után.

2019. máj. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Én az első próbálkozós hónapban lettem terhes, úgy, hogy előtte több, mint 10 évig szedtem a fogamzásgátlót.

Úgyhogy megvan rá az esélyetek. De még nagyon korai. Ne éljétek bele magatokat.

A vérzés nem tudom mi lehetett. Felsértetted esetleg?

2019. máj. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom,lehet.Mert a "végén" néha lehet kicsit hevesebb vagyok..:/
2019. máj. 11. 22:28
 8/18 A kérdező kommentje:
Másnap hőmérőztünk 36,8 volt.
2019. máj. 11. 22:29
 9/18 anonim ***** válasza:
60%
Kerdezo sajnos a valaszaid alapjan latszik hogy nem tudjatok hogyan fogan meg egy baba azon kivul hogy beleelvezel vedekezes nelkul,remelem nem esett teherbe... A teszt valszeg 2 het utan mutatna eredmenyt talan,a homerozes masnap meg semmit nem jelent mert 7-14 nap a beagyazodas folyamata ergo ha sikerult a baba akkor meg ezutan fog beagyazodni. Termeszetes hogy ha megjott neki akkor ugyan ugy gorcsolt ahogyan eddig, es az hogy valaki evekig probalkozik az nem fugg ossze veletek,nekem elsore sikerult a batyameknak szinten,legjobb baratnomnek 4 gyereke van mind elsore...Ember fuggo.. Ajanlom hogy vedekezzetek es ne szaporodjatok amig ilyen tudatlanok vagytok..Ezert nem jo ha 15-16 evesek csinaljak...
2019. máj. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
38%
9-es te aztan most jol megmondtad. Tudod nem mindenki bujik am orvisi lexikont mielott gyereket csinal. Tudja, jogy kelle es megcsinalja. Altalaban az meril bele jobban akinek nem jon ossze hamar. Ne legyel mar megkeseredett, rosszindulatu. Ettol lehetnek csodalatos szulok.
2019. máj. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!