Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon lassan erősödő tesztek!...

Nagyon lassan erősödő tesztek! Miért? Volt valakinél hasonló?

Figyelt kérdés
A tesztjeim nagyon lassan erősödnek, tudom, hogy lehet ciszta, vagy méhen kívüli terhesség is! Az érdekelne, hogy volt e valakinél hasonló? Ha igen, akkor minden rendben volt? Dokihoz 2 hét múlva van időpontom! Ma vagyok a 27. dpon!

#DPO #lassan erősödő tesztek
2019. máj. 17. 09:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az első terhességemnél a nemvárt előtt 1 nappal leugrott a 2. csík. A kicsinél nemvárt napján csak én láttam a csíkot. 1 héttel később volt halvány pozitív. 2 éves és kutya baja:)


Drukkolok, hogy minden rendben legyen nálad!

2019. máj. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
67%
Egyáltalán nem vita indító kérdésnek szánom, de nem értem, hogy miért teszteltek 2-3naponta?Mert ha negatív értem, hogy hátha lesz pozitív. De pl nekem amikor kijött a 2csík, plusz késett én igazából meg se néztem, hogy eros az a csík vagy se...
2019. máj. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ugyanígy volt velem is, nagyon lassan erősödött a csík, holott elvileg egyik napról a másikra duplázódik a hcg. Nem maradt meg. :(
2019. máj. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, mi lett? Tudom régi kérdés de üzenem, akinek már volt kémiai terhessege, vetelese, akkor érti, h miért is teszteltünk 2-3 naponta...
2022. júl. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!