Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit kell érteni az alatt ha...

Mit kell érteni az alatt ha valaki azt mondja 'véletlenül' csuszott be a baba?

Figyelt kérdés
Sose értettem hogy lehetseges ez... Nem a kiszakadt óvszer témára gondolok, mert akkor varhato a baba, viszont van amikor tenyleg teljesen meglepi mind 2 felet a pozitiv teszt. Tehat hogy lehet veletlenul???? Nem veszi ki idoben a pasi? Miert nem?????

2019. máj. 21. 11:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
74%

Barátnőmnél ez azt jelenti, hogy nem megfelelően védekeztek (a mai napig állítja, h de...), mert “csak egy kicsit” dugta be gumi nélkül, mielőtt (már gumiban elévezett)... 😑 Ez nyilván nem egyedi eset, én pl. “csak egyszer, véletlenül kihagyott tabi” vagyok, férjem meg “kockáztassunk, nem kell a gumi”-szökevény, anyukája 16 éves korából.

Sógornőmnél szintén a “majd csak akkor húzom fel, ha már el akarok menni” volt, egy hónap múlva szül.

Rengetegen nem tudnak/akarnak normálisan védekezni, a “becsúszott” gyerekek 90%-a ezért van.

2019. máj. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!