Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakinél volt a beágyazódási...

Valakinél volt a beágyazódási vérzés élénk színű?

Figyelt kérdés
Kedves Hölgyek! Tudom hogy pár nap múlva úgyis kiderül az volt e, vagy sem, de az ilyenkor rettenetesen hosszú idő. Szóval a ciklusom (28/5) (Um:05,01) 21. napján kettő élénk piros vér távozott. Azóta kis szurkálás és semmi. Hétfőre nem várom. Sokat olvastam, hogy az igazi beágyazódási sötét pöttyölés. De én úgy szeretném ha ez is az lenne. Tegnap délután negatív tesztem volt :( Tudom semmi értelme nem volt, dehát na.
2019. máj. 24. 12:09
 1/2 anonim válasza:
1 hét múlva újabb teszt, aztán orvos.
2019. máj. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
24%

Miért teszteltél, ha hétfőn lesz a menzesz napja? Még persze, hogy negatívat mutat!

Nincs olyan, hogy beágyazódási vérzés, csak itt a gyakori közönségében divat. Ha vérzel, az menstruáció. Ha két menstruáció közt vérzel, azt közti vérzésnek hívják.

2019. máj. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!