Lehet ez terhesseg?

Figyelt kérdés
3 hónapja voltam együtt valakivel, kb egy percig nem vedekeztunk, utána igen(ovszerrel) én pedig masnap Bevettem egy 72 oras tablettát. A melleim barnak, nagyobbak is lettek, hányinger, gyakori vizelés van, puffadok. csináltam tesztet vizeletet, vérből is. Mindkettő negatív lett. A verzesem megjött pontos időben. De sokkal feketebb és kevesebb is. Voltam ultrahangon 1 hónapja, ott nem láttak semmit. Mi ez szerintetek? A doki azt mondta h a gyógyszernek nincs ilyen hosszútávú hatása. Akkor mi ez?

2019. máj. 24. 18:35
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Érezhetek magzat mozgást? Nagyon furcsa, ilyen belülről simogató érzést éreztem. És amikor elfaradok olyan mintha a hasamban külön dobogna a szívem. Furcsa érzés.
2019. máj. 29. 16:10
 12/24 anonim ***** válasza:
81%
Hahaha, vicces kedvedben vagy kérdező.
2019. máj. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Plusz fel óránként járok a mosdóba.... egyfolytában pisilnem kell. Mi lehet ez?
2019. máj. 30. 18:05
 14/24 anonim ***** válasza:
87%
Felfázás? Nem minden felfázás jár égető érzéssel.
2019. máj. 31. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Nem fáztam fel, semmilyen olyan helyen nem jartam. És úgymond “nehezen” fazok fel.
2019. máj. 31. 08:17
 16/24 anonim ***** válasza:
82%

Felfázást csak orvos igazolhat, képzeld én is voltam úgy felfázva, hogy csak egy sima vizeletet nézett az orvos. És nem voltam felfázva kb 13 éves korom óta.

De úgy is ezt akarod hallani:

Fú te tuti terhes vagy a negatív tesztek és az ultrahang ellenére is, hisz sűrűn kell pisilned és már mozog is. :D

Nos kérlek ha te szerinted már mozog, most menj el ultrahangra, de ne csodálkozz ha kapsz egy beutalót egy pszichiátriára.

😂

(Utolsó voltam)

2019. máj. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
88%

Szerinte pszichológust keress fel minnél előbb!


A menzeszed hónapról hónapra lehet más és más! Nekem egyszer barna, máskor piros, egyszer sok máskor kevés na bumm! Nem voltam terhes még soha ennek ellenére!!


A mellem nekem a ciklusom során többször megduzzad!



A puffadást meg bizonyos ételek okozhatják, vagy csak simán puffadsz és kesz! De majd szólj ha megis megszultel😂

2019. jún. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Ja, es orankent ketszer haromszor jarok mosdoba, es nem vagyok terhes
2019. jún. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
71%

Jézusom, és ilyen emberek akarnak szaporodni

....az hagyján, hogy most nem vagy terhes, de drukkolok, hogy ennyi ésszel ne is legyél soha!

2019. jún. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

[link]

A hasam is nagyobbnak látom. Szerintetek?

Tudom mindenki hülyének néz de akkor mik ezek a jelek ha nem terhesség? A melleim nagyon fajnak, érzékenyek, barnabbak, nagyobbak. És nem ovulacio és menstruacio környéki fájdalom..

2019. jún. 3. 16:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!