Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Walentin teszt mennyire...

Walentin teszt mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
[link]

2019. jún. 1. 20:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Hát a pozitív teszt az pozitív. HCG-t mér mindegyik teszt. Ezeknek a gratuláltatós kérdéseknek nincs értelme.
2019. jún. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez nem az akar lenni kedves első válaszoló
2019. jún. 1. 21:03
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A tesztcsík mar erősebb, mint a control csík. Nem is értem mi a kérdés?
2019. jún. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Uilyen hűtőnk van (nem am, lof@&zSE latszik a hatalmas pozitív tesztedtol..)
2019. jún. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Csak hogy tudjátok legutóbb mikor csinálta unokatesom ezzel a tesztel neki is pozitív lett és még se volt terhes!!! Azért akartam megkérdezni mennyire jó ez a teszt!! De itt látszik a sok gyokertol már nem lehet semmit se kérdezni mielőtt neki esnének az embernek!!!
2019. jún. 1. 21:31
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Sogornomnek megbizhato volt. Lassan fep eves a gyereoe
2019. jún. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Na, ma még ugyse gyokereztek le. Azért én elgondolkodnek, hogy ha a sogornomnek se jott be ez a teszt akkor megvennem-e. De en csak egy gyoker vagyok. Te meg ugye egy viragszal vagy mi?
2019. jún. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Bocs unokatesodnak, kb mindegy ostoba vagy meg vak.
2019. jún. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Maradj már a gagyi dumáddal, ha tudtad, hogy valakinek tévesen volt pozitív akkor te miért vettél ilyen tesztet? Amúgy meg lehet az unokatesód is terhes volt, csak kémiai terhessége volt és a menstruációjával kiürült. Azért volt neki is pozitív. A tesztedet meg a családodnak meg a barátaidnak mutogasd, ne a gyakorin. Minden napra jut már egy ilyen gratuláltatós idióta.
2019. jún. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"Mennyire megbízható?"

Aztán:

"Unokatesómat átvágta"


Nem értem az ilyeneket. Nap mint nap van valaki, akinél ha rávilágítasz a kérdése okára, vagy nem olyan választ adsz mint szeretné, egyből jön az unokatesóm/sógornőm/azt olvastam.

Tegnap is valaki egycsíkos tesztre kérdezte hogy pozitív, volt valakinek ilyen? Írták hogy negatív. Erre jött a kérdező, hogy "deatesómnakisilyenvoltés2évesagyereke!!!"

Meg a "hasszurkám van 7. dpo-n, beágyazódás?" Ha azt írják hogy nem valószínű hogy amiatt, már jön is a sértődött "de a barátnőmnek az volt!" a kérdezőtől.

Akkor minek kell tapasztalatot kérdezni, ha maga a kérdező is ismer tapasztalatot?!

2019. jún. 2. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!