Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt, akinek vetélés után a...

Volt, akinek vetélés után a következő terhessége problémamentesen zajlott? Mennyi idővel később esett teherbe ismét?

Figyelt kérdés

Sajnos épp egy missed ab műtét előtt állok, és nagyon félek, hogy sikerül-e utána újra teherbe esnem, illetve hogy mennyi időbe fog telni, és minden oké lesz-e... 9 hónapja vártunk erre a babára, de sajnos nem fejlődött tovább a petezsák. :(


Tudnátok biztatni kicsit a saját tapasztalatokkal? Tudom, hogy mindenki más, és hogy ami valakinek úgy alakult, nem feltétlenül lesz nekem is ugyanúgy, de jó lenne kevésbé elkeseredve nekivágni a holnapnak. :(


Köszönöm szépen!

22/N



2019. jún. 3. 13:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Tavaly április 30-án volt missed ab, 8 hetes bébivel. Testileg "semmi" nem volt az egész, lelkileg viszont teljesen kikészültem. Három ciklus pihenőt javasolt a doki a próbálkozással, és rájöttem, hogy a fejemben kell nagyon nagy rendet tenni. November 12-én 29. napon pozitívat teszteltem. Azóta is minden rendben, most járunk a 34. héten.

Törődj sokat magaddal, foglalkozz olyan dolgokkal amik boldoggá tesznek.

Sok sikert!

2019. jún. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!

És gratulálok mindenkinek az egészséges babákhoz! :)

2019. jún. 5. 06:19
 13/15 anonim ***** válasza:
Igen, két barátnőmnek és sógornőmnek is egy vetélés után a következő terhessége komplikációmentes volt, mindhárman ovisok már. :) Mind a hárman a vetélésük utáni 3.-4. hónapban estek újra teherbe.
2019. jún. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet veled azóta?
2023. júl. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Azóta már született 2 gyerekem, a nagyobbik, aki a vetélés után jött pár hónappal, hamarosan 3 éves lesz, a kicsi lassan 16 hónapos. :)
2023. júl. 4. 09:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!