Jutttka kérdése:

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jövő hét csütórtökön kell megjönnie! Kb. 3 napja jobb oldalt lent nyilalgat a hasam. Azt hittem először hogy felfázás vagy valami fertőzés. De semmi más tünetem nincs. Napok óta reggel hányingerem van. De csak reggel. Alig tudok fogat mosni. Szerintetek mi lehet ez. Nőgyógyászhoz nincs már időm elmenni,mert nyaralni indulok a napokban,közben pedig dolgozom minden nap!
2019. jún. 11. 06:57
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nincsen semmi baj. Annyi, hogy mivel babát tervezel nagyon terhes akarsz lenni és ilyenkor a nők mindenféle tünetet éreznek amiket "azelőtt még soha".

Leírtál olyan dolgokat (pláne a hányinger) amiről biztos vagy hogy azt fogják írni "hú terhes vagy nekem is így kezdődött", de felesleges.

Hányinger lehet sokmindentől amúgy, pl. most ez a bejött meleg nálam minden reggel eredményezi.

A szurkálás meg természetes velejárója a női test működésenek. Menzesz előtt pláne. Szóval lehet terhesség is, de nem feltétlen az.

2019. jún. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!