Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik terhességi tesztet...

Melyik terhességi tesztet ajánlanátok, és hol lehet kapni?

Figyelt kérdés

2019. jún. 11. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
A Facelle elég jó, de ha már késik bármelyik kimutatja.
2019. jún. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem az XEpil nem jött be, három nap késésnél még negatív volt, amikor a Facelle már pozitív.
2019. jún. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Attól függ, hogy milyen friss a terhesség. Ha késik már pár napot a menzeszed, a 25-ös erősségű is kimutatja már. Ha türelmetlen vagy, és még csak pár nap múlva nem várod a menzeszt, a 10-es erősségű a jó. Gyógyszertárakban hozzá lehet jutni.
2019. jún. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gyógyszertár, dm, Müller, rossmann... Mindenhol lehet kapni. Az árak pedig változóak. A rossmannos facelle a legjobb az olcsóbbak közül, olyan 300-500 Ftra jön ki egy, attól függ, hogy hány darabis. A nézés one stepet nem ajánlom, mert teljesen lutri. A legérzékenyebbnek a predictor earlyt mondják, bár a facelle is tízes, meg ez is. Úgy emlékszem, hogy olyan 1400 Ft körül mozog az ára. A legdrágább, amit én vettem eddig, az a digi Clear Blue, olyan 2000 Ft. Ezeket gyógyszertárban és drogériákban is lehet kapni. Az x-epil 25-ös tesztjét sokan szidják, mert mindig halvány, ha pozi, és ha megszárad, akkor pedig van rajta száradási csík, ha negatív akkor is (ez saját tapasztalat). Remélem, hogy segítettem. 😊
2019. jún. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

* darabos

** netes one step


Bocsi. 😂

2019. jún. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem elmaradt napon a legolcsóbb DM teszt már megmondta a tutit.
2019. jún. 12. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Predictor early DM Rossmannban tudsz venni.
2019. jún. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

One step-et egyáltalán NEM ajánlom... rakás sz*r. Nem hallottam sok jót a 25-ös X-epil tesztről sem, állítólag más tesztek már pozitívak, mikor ez még mindig negatív.

Amiről jókat hallottam és olcsó, Facelle, pl Rossmannban lehet venni 400 és 600 Ft körüli áron. Predictor Early 1200 körül és ClearBlue 2200 körül.

2019. jún. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Clearblue digitális beültetés utáni 14.napon 2-3 hetet mutatott. Csinaltam masnap rossmanos facellet,azon alig látszódott valami,pedig 283 volt a hcg-m,mert vervetelen is voltam.
2019. jún. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!