Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy terhes vagyok?...

Lehet hogy terhes vagyok? Vagy a fogamzásgátló kavart meg?

Figyelt kérdés

Szép napot!

Körülbelül 2-3 hónapja, hogy abbahagytam a fogamzásgátlót, az lenne a kérdésem, hogy megjött 2 hónapja Ápr.16.-án a mensim, utána Máj.12.én ott a ciklus 27 nap volt a 2 között.. és Május 12 óta nem volt mensim, már 34 napnál járok, és furi mensi szerű görcseim vannak, meg nagyon érzékeny a mellbimbóm, de nem jön meg. A görcsöt kb egy hete éreztem először, de nagyon enyhék, néha mintha szúrna picit.. bekavarhatott ennyire a fogamzásgátló?? esetleg lehetek terhes ?? tesztet a napokban fogok csinálni..Köszönöm a válaszokat előre is :)



2019. jún. 14. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindkét lehetőség megtörténhet. Nekem volt egy 3 hetes késésem a gyógyszer abbahagyása után, de a késés és az enyhe görcs a terhesség jele is lehet
2019. jún. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hu.. félek kicsit mindkettőtöl, attól is ha terhes vagyok, meg attól is ha nem :O lelkiekben mindkettőre készülök.. :) köszönöm a választ :)
2019. jún. 14. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!