Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesés közvetlenül...

Teherbeesés közvetlenül menstruáció előtt?

Figyelt kérdés

Ma van a hatodik nap, hogy késik a menstruációm, de a terhességi tesztek negatívak. Egyetlen egyszer késett ennyit, idén februárban, amikor is majd csak kb 2 hét késés után lett pozitív a teszt (nem maradt meg a terhesség).

Tudni kell, hogy viszonylag rendszeres, de hosszú 34-35 naposak a ciklusaim, tehát ma már a 40.ik napon vagyok (februárban kb az 50.ik napon lett halvány pozitív).

Van ilyen, hogy valakinek többször is a menstruáció előtti nap van peteérése?

Mert egyszer még azt mondanám, hogy oké egy elcsúszott vagy spontán ovuláció történt, de lehet hogy megint ez okozza a késést?


Amúgy az ég világon semmi tünetem, mensi előtt szoktam pecsételgetni 1-2 napig, most az sem volt, ugyanígy ahogy februárban sem (amúgy mindig jelentkezik a barnázás), illetve kb 3 napja néha picit beleszúr a hasam alján.


2019. jún. 15. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Mindkét lànyom így fogant. 😊
2019. jún. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen? De jó! 😊 Van kedved itt (vagy privátban) megírni a részleteket? Melyik nap, mikorra (nem) vártad a mensit, mikor lett pozitív a teszt stb?
2019. jún. 15. 13:01
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Tesztet korai lenne csinálni?
2019. jún. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a kb 2 hét csúszás volt végig. A teszt is kb ennyivel később lett pozitív, a terminus is így lett megállapítva és így is születtek meg.
2019. jún. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!


(3as, mint írtam több tesztet is csináltam és mindegyik negatív egyelőre)

2019. jún. 15. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!