Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » MEDI-LAB teszt mennyire...

MEDI-LAB teszt mennyire megbízható? Halványan pozitív lett ma este.

Figyelt kérdés
Ez a vizeletfelfogós fajta, ilyet még sose próbáltam, csak vizeletsugarast. Hihetek neki? péntekre nem várom
2008. nov. 12. 20:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%

Szia!

Rengeteg ilyen kérdést volt, és most nagyon eltérő válaszokat fogsz kapni. Megspórolom neked, és a lényeget írom:

Van, akinek tökéletesen megbízható volt, de elég sok esetben hamis + volt.

Én egyszer használtam, de a mai napig nem tudom, mi volt, ugyanis a Medi-Lab kivételével a másik 3 - lett.

Nem lett belőle baba.

Tanulság:

Vegyél másik tesztet, és reggeli vizeletből csináld újra!

Drukkolok neked!

2008. nov. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem tök mindegy, hogy belelógatós, vagy lepisilős. Főleg, ha esti vizeletből pozitív. ( este hígabb a vizelet, mert napközben iszol, vagyis kisebb benne a HCG koncentráció. ) Tehát, ha kisebb HCG koncentráció mellett is pozitív, akkor reggel olyan erőset tesztelnél, hogy leugrana a csík!
2008. nov. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Na szép, most totál elkenődtem:( De holnap tesztelek másik fajtával....
2008. nov. 12. 20:16
 4/25 anonim ***** válasza:
Ne kenődj el, semmi nincs veszve! Ha színes volt a csíkod, akkor az ott volt, és kész! Azért kíváncsi vagyok a reggeli eredményedre, melyikünknek van igaza. ( természetesen lehet, hogy mindkettőnknek, hiszen ha egyszer az első válaszolónak nem vált be a teszt, akkor nem vált be, és kész. Ettől még a tiéd miért ne lehetne pozitív? )
2008. nov. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
2008. nov. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%

Szia. Én is csak a saját tapasztalatomat írhatom le. Először mikor teszteltem vele menzi előtti este halványabban mint a C csík de pozitív lett (és még 2 másik fajta teszt is) és tényleg baba volt (majd sajna elvetéltem). Legközelebb amikor használtam nagyon nagyon halvány + lett, és nem volt baba. (a többi tesztem nega) Szóval nálam mind a két lehetőség megvolt. Ha másik teszt is + akkor tuti baba. Ajánlom a GraviHcg-t, Gabrielt, ezek nagyon jók és megbízhatóak és nem is drágák.

Reméljük baba lesz! Majd írd meg az eredményt!

Drukkolok!

2008. nov. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Szóval az lemaradt hogy a nem várt napja előtt teszteltem +at és rá 2 hétre meg elment a babám. Persze nincs közte összefüggés, csak mert visszaolvasva olyan mintha a nem várt napján jött volna meg...

Szóval Szorítok!!

2008. nov. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Holnap tesztelek,én azért bízom benne, mert tök jól látszik a 2. csík, csak halványabb a másiktól:( Tüneteim is vannak, szóval drukkoljatok!!!:)
2008. nov. 12. 20:58
 9/25 anonim ***** válasza:
en nekem a vizeletbe martos mutatta ki hogy,a lanyom mar bennem van!
2008. nov. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Szia!! Teszteltel ma reggel??? Remélem két csík vigyorog!! :)
2008. nov. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!