Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fertőzés vagy terhesség?

Fertőzés vagy terhesség?

Figyelt kérdés

6 napja kellett volna megjönnie a mindig pontos menstruációmnak.

Nem vagyok benne biztos, hogy fertőzés, mert a folyásom normális és csak a külső részeken viszket (azt se nagyon). Tegnap óta szurkáló érzést érzek a hüvelyben és a bemenetnél is érzékeny, duzzatnak érzem.

Viszont mindenhol azt olvasom, hogy fertőzéstől nem kellene késnie.


2019. jún. 17. 07:45
 1/10 A kérdező kommentje:
Orvoshoz időpontot ma délután fogok kérni, tesztet pedig csak hétvégén tudok csinálni.
2019. jún. 17. 07:47
 2/10 A kérdező kommentje:
Tapasztalatokat. Például, hogy valakinek igenis fertőzéstől késett vagy ezek a tünetek nem is fertőzésre utalnak.
2019. jún. 17. 08:20
 3/10 anonim ***** válasza:

Tapasztalatok SEMMIT nem érnek mert Erzsinek fertőzés okozta, Jucának terhesség, Te honnan tudod hogy neked melyik? A teherbeesés pont nem egzakt témakör hogy "xy mosószer kiszedte a fűfoltot Márkának, akkor nekem is kiszedni".

Bárki bármilyen "tapasztalatot" ír, az vagy úgy van nálad vagy nem. Miért nem tudsz tesztelni?!

2019. jún. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem is diagnosztizálni akarok, csak kíváncsi vagyok.Amint lehet, megyek orvoshoz.

Ilyen alapon akkor minek van ez az oldal? A kérdések kb fele az hogy" szerintetek terhes vagyok-e".

Tesztet majd azért hétvégén veszek, mert addig csak a gyerekkel együtt tudnék gyógyszertárba menni és akkor rögtön elhíresztelné mindenkinek :)

2019. jún. 17. 08:45
 5/10 anonim ***** válasza:
41%
Igen. A kérdések fele, hogy terhes vagyok-e?! Ahogy ez is. Unalmas és elég gáz felnőtt nőktől.
2019. jún. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Fertőzéstől nem kellene késnie.

Én anno az uszodában összeszedtem egy fertőzést, pont akkor derült ki, hogy terhes vagyok. Persze nem a fertőzés miatt késett, az csak ráadás volt.

2019. jún. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Tipp: bemész egy drogériába, vagy Tesco, Auchan és a kosaradba teszed a tesztet más egyebek (zsepi, stb. mellett). Nem gondolom hogy a gyerek végignézi miket beszél...Én így vettem tesztet.


Amúgy van ilyen és olyan tapasztalat is mert fertőzés től vagy hormongondtól is késhet ugyanakkor terhesség miatt nincs viszketés....

2019. jún. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
* miket veszel
2019. jún. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Digitálisat szerettem volna (azt nem láttam még drogériában), de lehet hogy nem fogok bírni a kíváncsiságommal és majd elmegyünk bevásárolni :)
2019. jún. 17. 11:29
 10/10 anonim ***** válasza:

Digitálisat lehet kapni a dmben, én anno ott vettem.


A fertőzésről annyit, hogy nem mindig vannak külső tünetei (pl a viszketés). A probléma a hüvelyben is lehet, és akkor kint alig érzel valamit. Viszont késést nem szokott okozni. Lánykolis voltam, sajnos sok tapasztalatom van ebben. 😂

2019. jún. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!