Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baba lehet a dologban?

Baba lehet a dologban?

Figyelt kérdés
Tavaj novemberben több pici cisztát talált az orvos a petefészkeimben, 4 hónapig Duphaston gyógyszert szedtem, februárban mikor visszamentem már nem voltak ott a ciszták.Kisbabát szeretnénk a férjemmel , de azóta nem jött össze, most 3 napja érzek enyhe görcsöket, derékfájást és melleim is fájnak. Jövő hét keddre nem várom, tudom még korai a teszt, de már félek reménykedni is.Szerintetek lehet baba a dologban, volt már valaki hasonló cipőben? Köszi mindenkinek a válaszát !
2019. jún. 19. 13:06
 1/1 anonim ***** válasza:
92%
Naponta megkérdezi valaki hogy szurkából meg görcsökből meg ilyenekből kinek lett baba. Sokaknak. De sokaknak meg mensi. Mert az első 4-5 terhességi hétben is sima premens tünetek vannak. Nekem volt 5 terhességem, az 5-ből 3-nál voltak ezek, de volt menzesz is ami így kezdődött.
2019. jún. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!