Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Merjek szexelni ovszerrel?...

Merjek szexelni ovszerrel? Tul sok a rossz tapasztalat.

Figyelt kérdés
Az utobbi idoben eleg sok problemank volt az ovszerrel, kiszakadt, vagy szimplan lyukas volt. Igen, elofordul, tuszurasnyi lyuk volt, nem szakadt tovabb, es Durex volt. Elkepzelheto, hogy a boltban szurkaltak ossze. A lenyeg, hogy nagyon felek a szextol emiatt.
2019. jún. 20. 21:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Én szexelek legalább 20 éve ovszerrel, soha nem volt lyukas és soha nem szakadt ki! Szerintem teljesen biztonságos. A boltban sem tudja senki kiszurkálni, mert be van csomagolva.
2019. jún. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Államdó félelemben nem lehet szexelni


Nekem is szakadt óvszer többször, mégis biztonságosnak tartom

2019. jún. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%

Használjatok hozzá pharmatex krémet!

Fogamzásgátló nem jöhet szóba?

2019. jún. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%

Én szerencsés voltam hogy ovszerrel nem lettem anno terhes. Állandóan lecsúszott és sosem éreztem meg, lehet rosszul volt fent vagy későn vettük eszre. Állandóan elszakadt. Többször mentem esemény utániért mert féltem , de pharmatexet is használtam mellé persze , aki szintén mint az óvszer nem ad teljes védelmet.


Fogamzásgátló szedése óta nincsenek ilyen problémáim.

2019. jún. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

Én ezért kezdtem gyógyszert szedni.

Többször elszakadt/kilyukadt egymás után, pedig jól volt felhelyezve, minőségi termék is volt, egyszer esemény utáni is kellett. Utána állandó idegben voltam, hogy mi van ha elszakad (jóval később is, szakítás és új partner mellett, akivel nem történt ilyen...), képtelen voltam lazítani. Így nem lehet normálisan nemi életet élni.

Nekem a gyógyszer sokkal nagyobb biztonságérzetet ad, annak ellenére, hogy itt is van hibaszázalék - de az mindenhol.

2019. jún. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

30 éves vagyok és még nekem sem szakadt ki soha óvszer. Nem kétlem, hogy előfordul. De hogy valakivel folyton megesik?

🤔

2019. jún. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jovoheten fogok elkezdeni fogamzasgatlot szedni. Koszonom szepen az eddigi valaszokat, varom a kovetkezoket!
2019. jún. 20. 21:45
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
15 éve szexelek óvszerrel. Soha egyetlenegyszer sem lyukad ki vagy szakadt el. Mondjuk a durex draga es sz.a.r. masculant hasznaltunk vilag eletunkbe.
2019. jún. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%

Akkor egy hónapot kell megúszni. :)

Ebben az esetben még mindig tartom, hogy pharmatex krémet használjatok a gumival együtt. Nem gyengíti az anyagát. Így nem kell parázni, hogy mi van, ja icipici lyuk van a gumin. Ha kiszakad teljesen, azt meg észre veszed. De a krém akkor is védett.

A kettő együtt teljesen jó hatásfokú.


De lehet, hogy azon is segít, ha azért szakad el az óvszer, mert száraz vagy. Ezen segít a síkosító is.


Mondjuk én azt mondom, hogy egy pár hetet simán ki lehet böjtölni 69-cel is, és az 100% véd. ;)

2019. jún. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%

Ugyan már. 10 évig szexeltem óvszerrel, soha egy darab sem szakadt ki. Volt köztük masculan, durex, lifestyles...

Elhiszem, hogy ki tud szakadni, meg előfordul, de hogy valakinek sorozatban állandóan elszakad? Az valamit nagyon szarul csinál.

2019. jún. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!