Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 14 napja késik, teszt negatív...

14 napja késik, teszt negatív tünetek vannak. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Amikor meg kellett volna jonnie akkor par napig csak verzo barnazo cseppek voltak. Semmi tobb,nem fajt a hasam,nem volt elojele

Ez volt 2 hete,azota nem vagyok jol. Fel vagyok puffadva,szurkal a hasam meg oldalt a petefeszkemnel,plusz gorcsolget is,faradt vagyok,mindenben elfaradok tok hamar,egyfolytaban almos vagyok,egyfolytaban ehseget erzek,hiaba eszek egesznap. Testhom magasabb mint szokott,ingerlenyekebb vagyok. Csinaltam tesztet azert,de semmi.

Es semmi jele annak hogy megjonne. Velemeny? Uj vagyok kimeljetek :)


2019. júl. 3. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Sokminden lehet. Hormonzavar, nagy meleg, terhes vagy de nem mutatja a teszt (ilyen is van), extrém késés, tényleg sokminden. Érdemes lenne dokihoz menned.
2019. júl. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Már pozitívnak kellett volna lennie még ha később fogat is! Lehet hormon probléma is. Menj orvoshoz!
2019. júl. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2 hét késésnél nincs az a teszt, ami ne mutatná ki, ha terhes vagy. A tüneteidet okozhatja gyulladás, hormonzavar, meg ezer másik dolog.

Amúgy a terhességi tüneteket a hcg nevű hormon okozza, ami a beágyazódást követően kezd el termelődni, ezt érzékeli a teszt a vizeletből. Tehát ha terhes lennél és ez okozná a tüneteidet, akkor de pláne pozitív lenne a teszt.

2019. júl. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bármilyen meglepő, el kell menni orvoshoz, és akkor kiderül. Ezer oka lehet, egyik sem a terhesség.
2019. júl. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,mindenképp elmegyek. Csak annyi mindent olvasok,más nők tapasztalatait,hogy van akinek 40 nap után lett +

Van akinek nem lett mégis terhes. Egyébként van párom,akivel néha védekezünk néha nem.

2019. júl. 3. 21:08
 6/8 A kérdező kommentje:

Voltam dokinal. 10mm nyalkahartya felpuhult meh. Aztmondta doki gyanus hogy baba lesz de lehet mensi

2 het mulva menjek vissza

2019. júl. 10. 13:45
 7/8 anonim válasza:
Szia! Végül baba lett?
2019. aug. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia! Nem :)
2020. márc. 27. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!