Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap kellet volna megjönnie...

Nini 27 kérdése:

Tegnap kellet volna megjönnie ma teszteltem és negativ. Szerintetek? 😪

Figyelt kérdés
2019. júl. 4. 14:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem jön meg, addig lehet reménykedni. 3 naponta érdemes tesztet csinálni, ha esetleg valami kis látvány csík van, akkor is. De ezt úgyse tartja be senki, és naponta lő el egy tesztet. :) A gyártóknak is élni kell valamiből.

Ha 2 hét után még mindig negatív, és nem jött meg, akkor mindenképp érdemes orvoshoz menni.


Nekem 6 nap késés után lett pozitív. Szintén később fogant.

2019. júl. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
83%
Várj még pár napot, ha addig sem jön még, tesztelj újra. Nem biztos, hogy terhes vagy, de az is lehet, hogy igen. 50-50%.
2019. júl. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kérdezz nyugodtan, majd leírjuk, hogy fogalmunk sincs.

Ha nem akarod megtartani a babát, akkor csinálj tesztet akár kétnaponta, bár szerintem ez is fölösleges.

Ha viszont szeretnéd, akkor ne szórd feleslegesen a pénzt, várj ki nyugodtan legalább egy hetet, de akár 10 napot is.

Közben ne felejtsd el,hogy akár terhes is lehetsz, kerüld a beteg gyerekeket, ne csináltass röntgent, ne szedj magzatkérosító gyógyszert, ne dolgozz szerves oldószerekkel, ne egyél nyers húst, pasztőrözetlen tejterméket, mosatlan gyümölcsöt.

Aztán ha nem jön meg a vérzésed, tesztelj újra, és ha pozitív, jelentkezz be az orvoshoz.

2019. júl. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!