Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nálam pozitív orvosnál negatív...

Nálam pozitív orvosnál negatív terhességi tesz?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Igazából nem tudom ezt a posztot hova kell írni pontosan.Három hete csináltam terhességi tesztet rögtön az elmaradt menstruáció után egy nappal,halvány pozitív lett. Következő tesztet két nappal késöbb szintén pozitív. Rá négy napra csináltam egy digitàlisat ami azt Mutatta hogy 4-5 hetes terhes vagyok. Úgy volt hogy jövő héten kedden megyünk orvoshoz,de ma kórházba kellett menni mert görcsöltem és véreztem. Nem láttam darabokat sima vér volt, hol élénk piros hol meg bordó és alvadt vér is volt benne. A kórházban csináltak vizelet mintából kettő tesztet ami nekik azt mutatta, hogy negatív.Vérnyomást mértek és testhőmérsékletet. Ennyi volt a nagy kivizsgálás.Nálam volt az én 3 pozitív tesztem megakartam mutatni az orvosnak, hogy nekem mindegyik tesztem pozitív. De nem érdekelte, mert náluk negatív lett a teszt.Jó!Haza mentünk csináltam még egy tesztet ami megint csak pozitív lett igen erős csíkkal. Ilyenkor mi van? Volt már valaki ilyen helyzetben és mégis baba lett?
2019. júl. 11. 23:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet?
2019. júl. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Megcsináltam ma reggel a tesztet.A kórházi negatív lett.Csináltam egy boltit is azon nagyon halványan látszott még a második csík. De ezek szerint már megy ki a szervezetemböl a hormonszint.Bàr orvos nem mondta, de ahogy ti is írtátok és én is jobban utána olvastam, kémiai terhesség volt.Mivel a korhàzi teszt negatív lett így nem kellett vissza menni orvoshoz.Ma már csak barnáztam nem görcsölök, de a bal petefészkemnél szurkál ha felemelem a lábam vagy ha sokáig ülök és utána felállok mintha húzódna de nem biztos. (Szúr) Kedden megyek házi orvoshoz elmondom neki mi történt. Kérek vérvételt, hogy nézzenek meg mindent és beutalót ultrahangra. Remélem megcsinálják és nem hajtanak el.
2019. júl. 15. 02:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!