Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik évekig próbálkoztak a...

Akik évekig próbálkoztak a babával, végül mi volt a "csodaszer" amivel sikerült?

Figyelt kérdés
2019. júl. 13. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egészséges étkezés, sport, utolsó felesleges kg-k leadása, rendszeres alvás, sok folyadék, vitaminpótlás. A csodaszerekkel nem sikerült. Értelmes, nyugodt élettel igen.
2019. júl. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Rendszeresen futok,biciklizek,tornázok. Egészségesen érkezek, nem eszek fehér lisztet, cukrot. Sok zöldség-gyümölcs.

Amiket már próbáltam: méhpempő, inofolic, barátcserje, cickafark, vitaminok.

2éve próbálkozunk, egészségesek vagyunk.

Egy gyermekünk már van. Ő pár hónap alatt összejött.

2019. júl. 13. 20:48
 3/11 anonim ***** válasza:

#2: És a párod?

Nem mindig a nőn múlik.

Az L-karnitin javítja a sperma minőségét.

2019. júl. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
D-vitamin. Brutál hiányunk volt, mint utóbb kiderült, pedig szedtünk "állítólag szuper" D-vitamint. Aztán megnézettük a vitamin szintet és a béka feneke alatt se volt. Ekkor 3 éve próbálkoztunk. A GAL D-vitamin cseppeket ajánlotta az új nőgyógyászom (szülési szabira ment az előző), második hónapban összejött a kislányunk.
2019. júl. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
A 7. évfordulónk miatti utazás. 6 évet vártunk az elsőre, mindketten egészségesek vagyunk, azóta született még 3, akik azonnal összejöttek. Semmit nem változtattunk, ugyanúgy egészségesen ettünk, sokat sétáltunk, nem ittunk, cigiztünk... csak éppen azon a hétvégén egyszer sem jutott eszünkbe a baba-téma, egyszerűen örültünk magunknak és a szerelmünknek. 😊
2019. júl. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
2 év után úgy éreztem megcsömörlöttem a reménykedéstől, meg a pofira esésektől.A hőméréstől, a tünetkereséstől,az ovutesztektől,a full negatív terhességi tesztektől a vizsgálatoktól amik szerint minden oké és a többi. Visszamondtam minden orvosi időpontot és feladtam(nem csak mondtam hanem tényleg elfogadtam, hogy nekem nem lesz gyerekem) 3 hónappal később terhes lettem.
2019. júl. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk a 'csodaszer' a lombik volt. 4 év próbálkozás után kiderült, meddő vagyok. Ettől a diagnózistól számítva még 3 év telt, mire magunkhoz ölelhettük a kislányunkat.
2019. júl. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én egy ilyen esetet ismerek személyesen. Anyósomékat. Ők is évekig próbálkoztak a férjem kisöccsével, aztán beletörődtek, hogy nem lesz második baba, élték tovább az életüket, aztán 6 évvel később megszületett a férjem kisöccse. :)

Ha egészségügyileg minden rendben van, szerintem kicsit vonatkoztassatok el a dologtól, éljétek az életeteket, és majd jön, ha jönnie kell.

2019. júl. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lombik.
2019. júl. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Munkahelyi stressz megszűnése, táppénz, nyugalom. (Első baba pár hónap alatt sikerült, majd a harmadik is, de a másodiknál nagyon hosszas próbálkozásra volt szükség, végül a fent említett dolgok segítettek szerintem.)
2019. júl. 16. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!