Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakítás mellett teherbe esni?

Megszakítás mellett teherbe esni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem védekezés és simán lehet. Van itt olyan pár, akik éveken át alkalmazták (a termékeny napokon is) "baleset" nélkül, aztán egyszercsak mégis meglepte őket egy baba? (de úgy, hogy tutiea időben megszakították az aktust és minden ugyan úgy történt, mint addig?)
2019. júl. 14. 14:35
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező, a felét el ne hidd már, amiket itt írnak össze.

Igaza van annak a válaszolónak, aki azt írta, hogy az előváladékba rendellenes módon kerül csak sperma. Alapesetben nem. Itt meg ha mindenki az előbáladéktól terhes, meg három féle fogamzásgátló használata mellett, meg ujjazástól.

Lassan Szűz Máriát is túllicitálják.

2019. júl. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Én már nem tudom mit higgyek 😀
2019. júl. 16. 09:18
 23/25 anonim ***** válasza:

Átérzem a helyzetet, de az a baj ezzel az ebben reménykedéssel, hogy ha megnézed, azért van, akiknek évtizedekig működik. Addig reménykedni minden hónapban meg simán megbolonduláshoz vezet és még az is lehet, hogy nálatok pont össze sem jön az általad várt "csoda".

A webbeteg szerint a megszakításnak 4 a pearl indexe "megfelelő használat esetén", a "gyakorlatban" meg 30 (a védekezés nélkülié 85, a spermicideké meg 29). De ez csak a statisztika.

Szóval szerintem inkább beszéljétek meg, ő is tényleg vágyik-e ilyen meglepetésre (ha igen, minek védekezni, ha az óra ketyeg és minden adott) vagy csak azért mondott igent vagy hallgatott beleegyezően, mert akkor épp nem a fejével gondolkodott és most belenyugodott, hogy eddig végülis bevált. Vagy teszteld le a reakcióját egy álhírrel :) - ami persze elég durva "poén", de akkor tuti biztos egyértelmű és őszinte választ kapnál a netán több éves agyalás helyett, hogy jó ötlet-e az, amit csináltok.

2019. júl. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Elváladékba kerülHET sperma, ha előtte volt ejakuláció és nem pisilt a párod. De arról megoszlanak a vélemények, hogy ez elég e egyáltalán a teherbeeséshez...

Ha nem védekeztek és jókor vagytok együtt is csak 20% az esély a terhességhez..

Ha a párod tudja alkalmazni ezt a módszert (és gondolom tudja, mert nem tinifiú, aki nem tudja visszatartani), akkor ezzel a módszerrel nem ugazán lehetsz terhes. Sajnálom.

2019. júl. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
23as válaszoló: jogos...Igazából szeretném a sorsra bízni. Van már 3 gyerkőc, de valamiért azt érzem, hiányzik még valaki. Ezzel az érzéssel áll szemben sok-sok racionális ellenérv.
2019. júl. 16. 13:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!