Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azt hiszem kezdtem túlgondolni...

Azt hiszem kezdtem túlgondolni vagy lehet, hogy pont az a tünet, hogy (majdnem) nincs semmi tünet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 06.31-07.01. között volt a mensim. 10-ik ciklusnapon (07.08.)voltunk együtt férjemmel (mensi app szerint az első termékeny napomon). Azóta valszeg össze sikerült szedni egy kis candydát, holnap megyek a dokihoz. Viszont, ami az érdekes, hogy nem éreztem a pém, pedig szoktam (szurka, bővebb nyálkás folyás). Most nem olyan intenzív a cici érzékenység, a középidős barnázás is kimaradt, viszont tegnap óta puffadok de nagyon és émelygek is kicsit, és 2napja 'zabálok'. Férjem röhögött is rajtam, hogy 5x ettem az ebédből. :D

Ne nézzetek nagyon hülyének lécci, első baba project, nincs tapasztalatom és a Tiétekre lennék kíváncsi. Köszönöm szépen!


2019. júl. 15. 08:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A mensid mindig ennyire rovid?? A 8-i egyuttletbol ha sikerult is a megtermekenyites, még nem erezhetsz ilyen tuneteket. Viszont gyanusan rovid volt a mensi, akar elotte is foganhatott az esetleges baba es az is fura, hogy kimaradt a peteeres. Azt mindom csinalj egy resztet...
2019. júl. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Tulgondolod. Középidös barnázás nem hinném, hogy normális, menj el dokihoz. Amúgy semmi tünete nincs a terhességnek a kimaradt menzesz előtt és a jósnődön kívül senki nem fogja tudni ilyen korán, hogy terhes vagy-e.
2019. júl. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
*tesztet :)
2019. júl. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Elírtam.06.29-07.01. Átlag 3-4 nap, nem "kínoz" sokáig. Pé allatt sokaknál van pici barnázás, max a wc papíron lászó, ezt a doki is mondta. Jósnőhöz nem járok és nem is tervezek, csak gondoltam (naívan), hogy nem ezt a választ fogom megkapni, még akkor is, ha tudom, hogy baromi korai lenne bármit is érezni. Csak tapasztalatokra lettem volna kíváncsi, mert mint írtam sosem voltam terhes és egy dolog olvasni valamiről, mint olyan dolgokat érezni, amit eddig nem.
2019. júl. 15. 08:29
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell ennyire ragorcsolni!...
2019. júl. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%

1. Június 31. nem létezik.

2. Ha a ti időszámításotok szerint mégis van ilyen nap de utána július 1 jön, akkor 2 napig tartott a menstruációt, ami önmagában egy nőgyógyászato probléma tünete.


3. Amíg nincs pozitív teszted, nem valószinű,hogy azért "zabálsz", mert terhes vagy. Elmaradt vérzésig kár is a többi "tünettel" goglalkoznod, talán a barnázásnak is érdemes volna utánajárni.

Szerintem kérj egy laborvizsgálatot.

2019. júl. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Amíg írtam javítottad, uh a 3 napig tartó mensi nap korrekt, bár nem mindenkinek... Szerintem egy labort megér a dolog.
2019. júl. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Jún.29, jún.30, júl.1 > ez 3 nap

Volt labor, nőgyógyászati vizsgálat, fogorvosi kontroll.

Nem úgy keltem egyik reggel, hogy gyereket akarok gyerünk, gyerünk.

Kivizsgáltattam magam, mindenhol, minden ok. Gyógyszer letétel után 3 hónapig gumival védekeztünk, hogy 'tisztuljak', a doki is ezt javasolta, de azt is mondta akkor sincs semmi baj, ha mégis teherbe esnék. Folsvat szedek 2×1et.

Ok, lehet az időváltozás vagy bármi. Nekem is fura lenne, ha összejött volna és ilyen korán éreznék valamit, de most a testem nem úgy működik, ahogy megszoktam így inkább kérdeztem, az talán nem baj.

2019. júl. 15. 08:39
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem is max 3 napos a menstruációm. Igen nagyon korai, hogy bármit is érezz viszont nekem pl semmilyen terhes tünetem nem volt a kimaradt menstruáció előtt csak annyi, hogy a kb semmi miatt átbőgtem egy napot. De olyan feszültséget éreztem, amit előtte soha. Amikor a 2.gyerekemmel terhes lettem ugyan ez :D mondtam a férjemnek, hogy ne haragudj, hogy ilyen hülye vagyok sztem terhes lettem. Rá 1 hétre tényleg a pozitív teszt a kezemben volt. Érdekes dolgok ezek :) de nyugi, próbálj meg ne stresszelni.
2019. júl. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nem stresszelek. Rossz szokásom, hogy érteni szeretném a dolgokat, még akkor is ha azokat nem lehet. :)

Első próbálkozós hónapunk, nem esem kétségbe, ha nem jött össze, majd sikerül, amikor sikerülnie kell. Nyílván 1év próbálkozás után másként gondolnám, az már biztos idegörlő. Csak furcsán érzem magam, úgy ahogy eddig nem és gondoltam megkérdezem, hogy jelentHETNEK -e egyáltalán ezek a 'tünetek' sikert, volt -e bárki aki ennyire korán megérezte. Görcsölés helyett inkább a kiváncsiság vezérelt a kérdés kiírásában.

2019. júl. 15. 08:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!