Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet sikerült a baba? Mikor...

Lehet sikerült a baba? Mikor teszteljek? Tüneteim inkább PMS vagy baba jele?

Figyelt kérdés

Szép napot nektek.:)

Mióta három hónapja szedem a DM sajátmárkás kismamavitamint, a ciklusom beállt 30 naposra. Ma vagyok a 27.napon


Mensim mindig erős görcsökkel jön, de csak aznap amikor hajnalban megjön. Most két napja görcsölök hol erősebben, hol gyengében, de sétálok kicsit, elmúlik.


Szóval a furcsaságok: most előbb kezdtem görcsölni, mint szoktam


Vizes folyás helyett fehér krémes folyás van, pedig ilyenkor már sima víz szerű szokott lenni


Mikor teszteljek? Szerintetek lehet baba?



2019. júl. 16. 06:55
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Kedves kèrdező èn is csak van egy márkája az amit írtam

Holnap reggel elso vizeletbol ismeteld meg a tesztet :)

A

2019. júl. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Már holnap? Egy nap alatt termelődik annyi, hogy érdemes legyen mégegyet csinálni?
2019. júl. 17. 19:00
 13/23 anonim ***** válasza:

Hát ha kèsik a menszeszed akkar már kikel hogy mutassa

A

2019. júl. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Volt rajta halvány második. Barátnőm és a párom is látta.. De délután elkezdtem vérezgetni. Azóta se úgy vérzek ahogy szoktam de nagy valószínűséggel ez a hónap is elúszott
2019. júl. 19. 06:13
 15/23 anonim ***** válasza:
Nekem mikor kemiai terhessegem volt akkor voltak halvany pozitiv tesztjeim. Nagyon sajnalom es drukkolok hogy minel hamarabb osszejojjon a baba
2019. júl. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Az egyik baratnom azt mondta èpp tegnap beszèltuk hogy neki van egy baratnoje akinek 2 honapig normalisan es lehet szitkozodni hogy biztos nem annyi amennyi szokot lenne de de ugyan ugy olyan menyisegbe megjott neki ahogy szokot es mar 2 honapos volt es egeszseges a kis fia :D van hogy az elejen jelentkezik egy kis verzes lehet epp a beagyazodas tortent meg visszont akkor majd csak most termelodik a hcg ami a terhessegi teszten a ket csikocskat jeloli 🤗🤗🤗 drukkolok neked mi 5 napja voltunk egyutt pont a legtermekenyebb napomon ha most se sikerul szerintem doki lesz :/ írd majd meg ha tesztelsz kovetkezonek az eredmenyt sőt küldhetsz egy kèpet is hogy mi is hadlássuk 😁😁
2019. júl. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Felesleges. Nem hiszem hogy tesztelek még. Lehet majd szombaton

Meglátom hogy beindul e a vérzés

2019. júl. 19. 12:09
 18/23 anonim ***** válasza:
Kedves kerdező teszteltèl ?
2019. júl. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Nem. Beindult tegnap a vérzés, szerintem tuti nincs baba
2019. júl. 22. 05:14
 20/23 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Csináltam tesztet. Pont ugyan olyan halvány, mint a csütörtöki, szóval szerintem az is és ez is csak száradási,mert ha baba lenne jóval erősebbnek kéne lennie. Próbáltam nektek fotózni,de képen nem látszik
2019. júl. 23. 08:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!