Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagy az esély az ikrekre?

Nagy az esély az ikrekre?

Figyelt kérdés
Sajnos hormon problémáim vannak és ezért nem érkezett meg hozzánk eddig a baba,az orvosom clostyt írt fel, 5napig napi 1x1 szem. Enélkül kevés remény lenne a babára,viszont nekünk már van egy gyermekünk.Mégegyet szeretnénk,ezért nálunk az ikrek téma sajnos nem igazán lenne jó.Három gyerkőcöt nem tudunk bevállalni. :( Kérdezném azokat akik hasonló helyzetben voltak vagy ezt a fajta gyógyszert szedték.Kinek hány babó lett belőle, mekkora az esély ikrek születésére?Köszönöm a válaszokat !
2019. júl. 17. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Változó. Amiket olvastam itt teljesen vegyes. Vagy ikresek lettek vagy nem.


Személy szerint nekem 2*1 et kellett szednem 5 napig es egyetlen domináns tüszőm lett csak tőle, és sikerült is a baba. Az első clostis hónapban nem sikerült, de akkor nem tudom lett-e domináns tüsző és ha igen mennyi, mert csak a ciklus 11.napjan nézte a dokim, akkor 2-2 11mm-es tüszőm volt. Hogy ebből mennyi lett domináns nem tudom, nem sikerült csak a második clostis hónapban a baba

2019. júl. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
És ha ikrek lesznek, akkor az egyiket örökbe adod? Szerintem ha nem fér el két gyerek, akkor kár kockáztatni, hogy utána azt érezzék, hogy ők döntöttek titeket anyagi romlásba. És ha az az egy olyan betegen születik ne adj isten, hogy sokba van a kezelése, akkor mit csinálsz?
2019. júl. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem lettek ikreim Clostyval. 1 hónapban megfogant tőle a kisfiam.
2019. júl. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A megfelelően adagolt closty nem növeli az ikerterhesség esélyét; a nőgyógyászom legalábbis azt mondta, h ez tévhit. Akinek ikrei lesznek closty szedése mellett, lehet, h amúgy is azok lettek volna. Nekem két clostys terhességem volt, mindkétszer egy babával.
2019. júl. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ hány tüsző érik közben. Ezt meg ha minden igaz cikluskövetéssel látják. Ha két domináns tüszőt is látnak, akkor megvan az ikerterhesség kockázata. Persze egy tüszőnél is van olyan, hogy két petesejt van egyben vagy ha egy, az kettéosztódik.
2019. júl. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!