Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esélytelen a terhesség, ha...

Esélytelen a terhesség, ha holnap kell megjönnie és a facelle tesztem az előbb negatív lett?

Figyelt kérdés
Úgy érzem terhes vagyok, tüneteim is vannak. Kb fél órája teszteltem egy Rossmanos Facelle teszttel, de negatív. Egy halványka fotózhatatlan vonalkát látok csak, de ez így inkább negatív. A wc papíron halványrózsaszín a papír ha pisilni megyek. Lehet mégis meg fog jönni? El vagyok keseredve:(
2019. júl. 17. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Facelle teszten nekem is volt mindig halvány csík, akkor is ha biztosan nem voltam terhes.
2019. júl. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tesztelj megint 2 nap múlva, ha addig nem jön meg. Sajnos a PMS és a korai terhesség tünetei nagyon hasonlóak.
2019. júl. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez inkább menstruáció lesz, mint terhesség.

De egyébként teljesen felesleges volt még tesztelned. Ha holnap kell megjönnie és nem jön meg, akkor holnapután reggel tesztelj. De ha már tapasztalsz enyhe vérzést, akkor az menstruáció lesz.

2019. júl. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A facell nekem hófehér volt negatívan. Amikor halvány pozitív volt, kémiai terhességet jelzett. Sajnos meg is jött :(
2019. júl. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!