Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az eselye a terhessegne...

Mennyi az eselye a terhessegnek? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! 26 eves vagyok.6 honapig szedtem fogamzasgatlot de nem birta a szervezetem igy abba hagytam 3 honapja.Gumival vedekezunk azota (gyogyszer elott is ugy vedekeztunk).Bele kezdenenk a babaprojecktbe de mivel most koltozkodunk 2 honap mulva kezdenek de persze ha addig osszejon az sem baj.Illetve 1 dolog miatt baj hogy addig le szeretnem tenni a cigarettat.Na most a nogyogyaszom azt javasolta elhagyhatjuk a gumit mivel babat tervezunk es alkalmazzuk a megszakitasos modszert. Mennyire "veszelyes " ez? En igy meg sosem eltem szexualis eletet.Beallt a ciklusom 26-28.napra a 10. Ciklusnapon egyutt voltunk megszakitassal.De kicsit beparaztam a cigi miatt es azota megint csak gumival csinaljuk.Jogos a felelmem? Igy van eselye a teherbeesesnek? Inkabb amig leszokok 1-2.honap addig gumival vedekezzunk? Koszi ha elolvasod es valaszolsz bocsi hosszu lett!:)
2019. júl. 19. 02:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi is terveztük, de én az első pozitiv tesztnél letettem a cigit. Ne parázd túl. Jó dolog ha le tudod tenni, de mivan ha csak 5 hónap mulva szoksz le? El nemvagy lésve igaz, de azért csak emiatt gumival...
2019. júl. 19. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi miatt paráztál be? Hogy nem tudod letenni a cigit, vagy hogy árt a babának?...
2019. júl. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy talán inkább tedd le a cigit még ma.
2019. júl. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azert paraztam be h artok a babanak de akkor eleg az ha meglatom a pozi tesztet es akkor leteszem?
2019. júl. 19. 10:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Jobb lenne előtte, de a pozitesztnél legkésőbb.
2019. júl. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne a cigi legyen a visszatarto erő hogy ne legyen baba. Ha meglátod hogy pozitiv ugysem gyujtasz rá többet. Remélhetőleg. Ne parázz. Élvezzétek egymást
2019. júl. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat!😊😊 akkor megnyugodtam. Van esely egyebkent h a megszakitasos alkalombol teherbe estem?
2019. júl. 19. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!