Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma késik második napja a...

Ma késik második napja a mensesem, ha 28 napos ciklus szerint számolok. (Volt már hogy 30-32 naposan voltak) Vajon összejött?

Figyelt kérdés
Tegnap csináltam egy Gabriel tesztet ami negatív volt viszont az nem első vizeletből , ma reggel.is csináltam egyet azon már ott a második csík csak még halványan...volt valakinél ilyen? , összejött a bébi vajon? Ti hogy látjátok kép alapján? (Csatolom) Gondolom pár nap múlva már erősebb lesz ha baba van?! Tünetem még nem nagyon van annyi hogy kicsit fáj a mellem vagyis inkább a bimbó körül és néha viszket ,illetve néha bele szur a bal petefeszkembe. Köszönöm szépen a válaszokat ! Ja és tervezett baba tehát örülnénk mindenképpen.

2019. júl. 21. 22:45
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Mindegy :D nem is tudom minek írtam ide ....ha lesz baba lesz ha nem akkor meg megjön ;) na sziasztok 😊
2019. júl. 22. 10:18
 12/22 anonim ***** válasza:
Ezek negatívak.
2019. júl. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Két nap késés után ezek sajnos elég halványkák. Esetleg próbáld meg egy érzékenyebb teszttel!
2019. júl. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Oké ,halvány , de ne mondjuk már hogy egy csík sincs
2019. júl. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
*vagyis hogy csak egy van
2019. júl. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 k.sz1995 ***** válasza:
Szia :) Lehet kesobb fogant a baba es azert halvany meg. Egy figitalis prediktort megprobalbek a helyedben :))) Reggel ismetelj 10es teszttel vagy predictorral!
2019. júl. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Köszi 😊 Még azóta sincs menses. Ma lesz 7. napja hogy késik 😊 még várok pár napot aztán csinálok még egy tesztet. Pár napja , menses görcs érzésem van néha...,de nem jön meg 😊😊
2019. júl. 26. 00:42
 18/22 k.sz1995 ***** válasza:
A gorcs az teljesen normalis ilyenkor (hogyha baba van), mert a mehed novekedese miatt es a szalagok nyulasa miatt vannak. Irj mindnekepp ha teszteltel!!
2019. júl. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Norko ***** válasza:
Kedves Kérdező! Ott tartok ahol te voltál! Lett végül erősebb teszted?
2019. aug. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Szia nem lett erősebb de nem is jött még meg..:) péntekre van időpontom orvosnál ott minden kiderül :) pénteken fog késni kerek 3 hete :)
2019. aug. 6. 23:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!